DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BEN DEĞİL BİZ OLACAĞIZ

Yayınlanma Tarihi :
BEN DEĞİL BİZ OLACAĞIZ

arikanÇukurova Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, Adanalı esnaflarla bir araya geldi. Yapılan toplantıda konuşan Başkan Arıkan, ‘Ekonomik gücünü yeniden kazanmış bir Adana için tek başıma değil sizlerin de desteğiyle bu seçimi kazanacağım. Halkımıza hizmet için ben değil biz anlayışıyla belediyelerimizi yöneteceğiz’ dedi.

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, seçim çalışmaları kapsamında Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde oda başkanları ve odaya kayıtlı esnaflarla biraraya geldi. Adana’nın sorunlarını ve esnafın yaşadığı sıkıntıları çok iyi bildiğinden sözeden Başkan Yıldıray Arıkan, ‘Esnafımız çok zor günler geçiriyor. Özellikle hal ve dolmuşçu esnafımız ile Adana Büyükşehir Belediyesi arasında yaşanan sıkıntılar var. Bunları en kısa sürede mutlaka çözüme kavuşturacağız. Adana’yı ekonomik gücünü kazanmış bir kent haline getireceğiz. Tek başıma değil sizlerin de desteğiyle Adana’yı düzlüğe çıkaracağız. 30 Mart’tan sonra ben değil biz anlayışıyla belediyelerimizi yöneteceğiz’ dedi. Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kazım Barışık da yaptığı konuşmada, esnafların artık kendisine ve Adana’ya gerçekten hizmet edecek belediye başkanlarını istediğini söyledi.

Başkan Yıldıray Arıkan, CHP Adana İl Başkanı Orhan Sümer ile birlikte Sarıçam Belediye Başkan adayı Cumali Yakan’la esnafları ziyaret etti. Kozanyolu Bulvarı’ndaki esnaflarla tek tek elsıkışan Başkan Yıldıray Arıkan, hem projelerini anlattı hem de sıkıntı ve sorunlarını dinledi.

 

 

YORUM YAP