tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin

BAYRAM KALP KRİZİNİ TETİKLEDİ

BAYRAM KALP KRİZİNİ TETİKLEDİ
24 Ekim 2013 - 13:08

dr_murat _cayliDoç. Dr. Murat Çaylı, Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Seyhan Uygulama Merkezinde 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde 62 kalp krizi geçiren hastaya, 39 kalp krizi tehdidi olan hastaya müdahale edildiğini açıkladı.

 

Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Seyhan Uygulama Merkezinde 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde 62 kalp krizi geçiren hastaya, 39 kalp krizi tehdidi olan hastaya müdahale edildiği açıklandı.

Kardiyoloji Kliniği Sorumlusu Doç. Dr. Murat Çaylı, Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Seyhan Uygulama Merkezi Kardiyoloji Kliniğinin bölgenin en büyük kardiyoloji merkezi konumunda olduğunu belirterek, “Seyhan Uygulama Merkezi, Türkiye’de 23 ilde yürütülen uluslararası bir proje olan “yaşam için stent” adlı projede son üç yıldır en iyi merkez seçilerek ödüle layık görülmüştür.” dedi.

Doç. Dr. Murat Çaylı, haftanın her günü 7/24 kardiyoloji uzmanı, kardiyoloji asistanı, anjiyografi hemşiresi ve teknisyeni bulunduran Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Seyhan Uygulama Merkezi dokuz günlük uzun bayram tatilinde de yalnız Adana’ya değil tüm bölgeye tam kapasiteyle hizmet verdiğini söyledi. Çaylı,  Tatil boyunca 62 kalp krizi geçiren hastaya, 39 kalp krizi tehdidi olan hastaya anında müdahale edilerek sağlıklarına kavuşturulduğunu,  Kardiyoloji Merkezinin Çukurovalının Sigortası Olduğunu sözlerine ekledi.

taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser