![BAYILTIYOR!](https://www.gundemadana.com/wp-content/uploads/2015/10/nurialco.jpg)
1996 yılında “Diyet Düşmanı” sloganı ile yola çıkan Kebo’nun lezzeti tüm hızıyla Türkiye’ye yayılmaya devam ediyor. Akın&Çiğdem Kıral çiftinin önderliğinde kurulan KEBO, Antakya ve Ankara’daki şubelerinden sonra Mersin’de 3 Ekim Cumartesi günü saat 13:00’da Mersin mağazasını açmaya hazırlanıyor…
Kurulduğu günden bu güne tavuk dönerine kattığı farklı ve kendine has yorumu ile herkesin beğenisi toplayan Kebo’nun Mersin mağazası, Yenişehir’de Forum AVM civarında açılıyor. Sürpriz etkinlikler ile birlikte saat 13.00’de başlayacak olan mağazanın açılışı, KEBO’nun marka yüzü ve Türkiye’nin bayıltan ismi Nuri Alço’nun katılımı ve sürprizlerle ile gerçekleşiyor.
Yeni mağazalarının açılışını heyecanla bekleyen Kebo markasının kurucusu Akın Kıral mutluluğunu; “Biz koca bir şehrin sevgisini ve duasını yanımıza alarak hayallerimize doğru koşuyoruz. Antakya’nın gülen yüzü Kebo, artık Türkiye’ye gülümsüyor” sözleri ile dile getirdi.