DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BAŞLAMA VURUŞU REKTÖR ERSOY’DAN

Yayınlanma Tarihi :
BAŞLAMA VURUŞU REKTÖR ERSOY’DAN

bbbbbbbbAdana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (Adana BTÜ) Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen 1. Bahar Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası başladı.

Davul ve halaylar eşliğinde gerçekleşen turnuvanın açılış töreni başta Adana BTÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy olmak üzere üniversitenin tüm çalışanlarının geniş katılımıyla gerçekleştirildi. İki grupta toplam 10 takımın katılımıyla gerçekleşecek turnuvanın ilk maçı Yeşiloba City ile Güvenlik Gücü Spor arasında yapıldı. Başlama vuruşunu Rektör Prof. Dr. Adem Ersoy’un yaptığı maçı Yeşiloba City Takımı 3-2 kazandı.

Açılış töreninde konuşan Adana BTÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy, üniversite tarafından düzenlenen bu tür sosyal etkinliklerin artarak devam edeceğini belirtti. Prof. Dr. Ersoy, “ Hem çalışanlarımız hem de öğrencilerimize yönelik düzenlenen bu turnuva kurum içi kaynaşma ve sosyalleşme adına önemli bir adımdır.  Sosyal faaliyetlerimiz adına bunu bir başlangıç olarak görüyoruz. Öğrencilerimize ve çalışanlarımıza yönelik sosyal, sportif ve kültürel etkinliklerimiz artarak devam edecek. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Rektör Ersoy’un başlama vuruşuyla start alan turnuva 28 Mayıs’a kadar devam edecek.

YORUM YAP