Gündem Adana

BAŞKAN SÖZLÜ KİRVE OLDU

BAŞKAN SÖZLÜ KİRVE OLDU
25 Kasım 2013 - 15:10

sozlu_kirve_olduMilliyetçi Hareket Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün kirveliğini yaptığı MHP Sarıcam İlçe Başkanı Mehmet Koca’nın oğlu Muhammed Ataberk’in sünnet düğünü MHP’lileri bir araya getirdi.

Sarıçam Vatan mahallesi’nde yapılanan sünnet merasimi Kuran-ı Kerim okunmasıyla başladı. Duaların edilmesinin ardından bir konuşma yapan MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, sünnet olarak erkekliğe ilk adımını atan Muhammed Ataberk’i tebrik ederek, “Doğum ve sünnetten sonra darısı inşallah nikâhına olur. Bizler de o mutlu ana şahitlik ederiz” dedi.

Davetlilerin bol bol halay çektiği ve doyasıya oynadıkları sünnet düğününde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür eden MHP Sarıcam İlçe Başkanı Mehmet Koca, sünnet töreni boyunca davetlilerle tek tek ilgilendi.

MHP Sarıcam İlçe Başkanı Mehmet Koca’nın oğlunun sünnet merasimine MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Adana Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Ali Arslan, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zembilci, MHP Çukurova İlçe Başkanı İbrahim Kara, Yüreğir İlçe Başkanı Hüseyin Tumlukolcu, Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı, MHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, MHP Sarıçam Aday adayları, MHP’li yöneticiler ve çok sayıda davetli katıldı.