DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BAŞKAN OYA TEKİN’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Yayınlanma Tarihi :
BAŞKAN OYA TEKİN’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

TEKİN, “ BAYRAMLAR, TOPLUMU BİR ARADA TUTAN

EN ÖNEMLİ DEĞERLERİN BAŞINDA GELMEKTEDİR”

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, Kurban Bayramı’nda, barış ve dayanışma ruhunun artması, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bularak yerini huzur ve mutluluğa bırakması dileğinde bulundu.

SEVGİ VE HOŞGÖRÜYLE BİRBİRİMİZE KENETLENELİM

Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “ Bayramlar toplumu bir arada tutan en önemli değerlerin başında gelmektedir. Bayramlar; hiçbir ayrım gözetmeksizin bizleri sevgi bağıyla bir araya getirir. Bayramların kuşaktan kuşağa aktarılması ise toplumun geleceği açısından çok önemlidir. İnsanları birbirine yakınlaştırır, dayanışmayı ve toplumsal barışı güçlendirir. Bu bayramda, küskünlükleri, kırgınlıkları bir kenara bırakarak sevgi ve hoşgörüyle birbirimize kenetlenelim” dedi.

GEREKLİ TEDBİRLERİ ALDIK

Bayram süresince hizmetlerin aksamaması adına Seyhan Belediyesi olarak gerekli tüm tedbirlerin alındığını ve birimlerin sahada olacaklarını belirten Başkan Tekin, “ Bu vesileyle bayramın, ülkemize ve dünyaya barış ve huzur getirmesini diliyor, başta Seyhanlı vatandaşlarımız olmak üzere tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını kutluyorum” şeklinde konuştu.

YORUM YAP