Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BAŞKAN ÇAY’DAN 33 PERSONELE TEŞEKKÜR BELGESİ

Yayınlanma Tarihi :
BAŞKAN ÇAY’DAN 33 PERSONELE TEŞEKKÜR BELGESİ

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, zaman mefhumu gözetmeksizin, vatandaşın rahatı ve huzuru için çalışan 33 personeli teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.

Geçtiğimiz Ocak ve Şubat ayında Pozantı ilçesine yağan yoğun kardan dolayı koordineli olarak gece gündüz vatandaşın rahatı için çalışan Pozantı Belediyesi personeli Başkan Çay’ın taltifleri sonucu teşekkür belgesi ve her biri ek 500 TL prim ile ödüllendirildi.

Belediye meclis salonunda toplanan personeller, Başkan Mustafa Çay başta olmak üzere başkan yardımcıları Ebru Doğucu ve Cengiz Öztürk’ün beraberinde Zabıta Müdürü Yaşar Süllü’nün elinden teşekkür belgelerini aldılar.

HER BİRİNE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR ETTİ

Programda kısa bir konuşma yapan Başkan Mustafa Çay, “Hepinizden Allah razı olsun. İlçemize yağan yoğun kar sebebiyle her biriniz ailelerinizden feragat ederek, gece gündüz demeden saat mefhumu gözetmeksizin can siperhane çalışarak sayenizde Adana ilçeleri arasında kar yağan bölgelerde ilçe yolları açan ve vatandaşını rahat ettiren ilçe ilk biz olduk. Kiminiz traktör kasalarında yolları tuzladınız, kiminiz küreklerle kar temizliğinde bulundunuz. Operatör arkadaşlarımız ise demir yığını makinelerin içerisinde sabahlara kadar çalışarak Pozantılı vatandaşın rahatı için uğraştınız. Hepinizle gurur duyuyorum. Burada bulunan 33 arkadaşımıza maaşlarına ek 500 TL ek ücret ve Teşekkür Belgesi ile ödüllendirerek çalışmalarınıza moral ve motivasyon kazandırmak istedik. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.” Dedi.

YORUM YAP