DOLAR20,9783% 0.73
EURO22,5975% -0.26
STERLIN26,4130% -0.37
FRANG23,0886% 0.38
ALTIN1.313,16% -0,69
BITCOIN27.224,300.545

‘BASINLA ORTAK HAREKET EDIYORUZ’

Yayınlanma Tarihi :
‘BASINLA ORTAK HAREKET EDIYORUZ’

bashekim_tasova_cgcÇukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin (ÇGC) yeni yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova da, ÇGC yönetimini kutladı.


Yönetimi Kutladı

Basın Danışmanı Yavuz Yıldırmaz ile birlikte ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova, yeni yönetimi kutlayıp başarılar diledi. Gazetecilerin kamusal bir görev yürüttüğünü ifade eden Prof. Dr. Yeşim Taşova, “Hastanemiz ile gazetecilerin, ÇGC’nin işbirliğine ve ilişkisine çok önem veriyoruz. Gazetecilerin toplumun göz kulağı, sesi soluğu olduğunu bilerek sorumluluk duygusuyla hareket ediyoruz. Cemiyetin yeni yönetimini de canı gönülden kutluyoruz” dedi.

Teşekkür Etti

Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova’ya ziyareti dolayısıyla teşekkür eden ÇGC Başkanı Cafer Esendemir de, hastane yönetimi ile çok iyi ilişkiler kurduklarını vurguladı. Balcalı Hastanesi yönetimine gazetecilere sağladıkları kolaylıklar ve gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle ayrıca teşekkür eden Cafer Esendemir, “Gazeteciler halkın haber alma hakkı için mesai harcıyor. Hastane ile haber açısından da yakın ilgimiz oluyor. Gösterilen anlayış bizim için çok olumlu” diye konuştu.

YORUM YAP