Gündem Adana

BAŞBAKAN HAZIRLIĞI

BAŞBAKAN HAZIRLIĞI
29 Eylül 2013 - 17:13

basbakan_erdogan1Seyhan Bölge Yöneticileri toplantısında bir konuşma yapan Kasım Pamuk: “6 Ekim Pazar günü Başbakanımız Adana’da olacak. Başbakanımızı şanına yakışır bir şekilde karşılayacağız. Seyhan’da Başbakanımızın yüz binlerce seveni var. Halkımız onu karşılamak için hazır. Başbakanımızın Adana’ya geliş haberi halkı ve teşkilatlarımızı heyecanlandırdı. Başbakanımızı karşılamak için yüz binlerce insanın İstasyon Meydanı’na akın edeceğine inanıyorum. Yeter ki halkın haberi olsun.” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatların en büyük motivasyon kaynağı olduğunu belirten Pamuk: “Başbakanımızın fikirleri ve icraatları bize moral veriyor. İcraatları ile her geçen gün halka daha fazla güven veren başbakanımız halkın gönlünde taht kurmuştur. Adana’da onu karşılamak için hasretle bekleyen sevenleri var. Gittiği her yerde halkın uyanışına ve bilgilenmesine vesile olan başbakanımızı Adana’mızı da aydınlatacaktır.” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın tanındıkça halktan daha fazla destek bulduğunu söyleyen Pamuk: “Siyasilerin önemli bir kısmı tanındıkça halkın desteğini kaybederken, Başbakanımız tanındıkça halktan daha fazla destek buluyor. Türkiye’de gerçekleri gizlemek isteyen bir güruh var. Tüm karalama ve perdeleme çabalarına rağmen Başbakanımız bir hakikat güneşi gibi halkımız tarafından görülüyor ve destekleniyor” dedi.