Gündem Adana

‘BAŞARI HİKÂYESİ OLAN ADAYA OY VERİN”

‘BAŞARI HİKÂYESİ OLAN ADAYA OY VERİN”
09 Mart 2014 - 10:06

AZIMSeyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, “30 Mart’ta sandık başına gittiğinizde geçmişinde bir başarı hikâyesi bulunan adaya oy verin” dedi.

Başkan Prof. Dr. Öztürk, hafta sonu Barış, Gürselpaşa ve Sarıhamzalı Mahallelerinde düzenlenen mitinglerde onbinlerce vatandaşa seslendi. Sözlerine geçmiş 10 yılda gerçekleştirdiği ve pek çoğu Adanalıların ilk kez tanıştığı sosyal projelerden oluşan çalışmalarını anlatarak başlayan Prof. Dr. Azim Öztürk, “Yeni hizmet dönemimizde yine sizlere daha kaliteli ve rahat bir yaşam imkânı sunacak çalışmalar gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Barış, Gürselpaşa ve Sarıhamzalı Mahallelerinde gerçekleştirilen kadınlar ve gençlerin büyük ilgi gösterdiği mitinglerdeki coşku görülmeye değerdi. Beraberindeki belediye meclis üyesi adayları, parti teşkilatının kadın ve gençlik kolları temsilcileri ile yönetim kurulu üyelerinin kendisine eşlik ettiği Başkan Prof. Dr. Azim Öztürk, “Allahın izni ve sizlerinde desteğiyle yeni hizmet döneminde yine sizlerle el ele omuz omuza çalışıp birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

Yeni hizmet dönemi için projelendirilen ‘Asgari ücretlilerin ev sahibi olabilmesine imkân tanıyan’ çalışmanın ve ‘ihtiyaç duyulan her yerde kentsel dönüşüm’ projesinin geniş kitlelerden büyük ilgi ve destek gördüğünü belirten Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, “Bu çalışmamıza halkımızın büyük ilgi ve alakası gösterdi ki yine doğru bir proje geliştirmişiz. Bizim yönetim anlayışımıza göre halkın istediği ve desteklediği her proje doğrudur. Geride kalan hizmet dönemimizde olduğu gibi yeni dönemde de yine halkımızın desteklediği ve onayladığı projeleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Seyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, Adana’nın tarihindeki ilk ve Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşümünü rekor bir sürede tamamladıklarını belirterek, “Adanamızın, Seyhanımızın tek kurtuluşu kentsel dönüşüm ve yenilemedir. Bu işi yeni dönemde de hakkıyla yapacak olan güçlü iktidarımızın desteğiyle yine biz olacağız Allahın izniyle. Sizlerde desteklerinizi ehil olana, tecrübeli olana verin. Kısaca yeni dönemde de ‘Azimle çalışalım, birlikte başaralım” diye konuştu.