Ankara Escortları

DOLAR32,2035% 0.06
EURO35,0412% 0.13
STERLIN40,9918% 0.13
FRANG35,4314% 0.23
ALTIN2.503,31% -0,28
BITCOIN71.263,646.316

BARIŞIK FARKLI KAZANDI

Yayınlanma Tarihi :
BARIŞIK FARKLI KAZANDI

barisik_konusmaAdana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (Adana ESOB) bağlı Adana Taksici, Kamyoncu, Kamyonetçi, Nakliyeci ve Nakliyat Komisyoncusu Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurulunda Kazım Barışık 793 oy alarak bir kez daha başkan seçildi.

Sabah saatlerinden itibaren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Serinevler Spor Salonu’na koşan taksici, kamyoncu, kamyonetçi, nakliyeci ve nakliyat komisyoncusu esnafı, rengarenk balon ve bayraklarla süslenen, Kazım Barışık posterleriyle görkemli bir hale dönüşen salonda hareketli müzikler eşliğinde neşe içerisinde genel kurul saatini bekledi.  Başkan Barışık’ın gelişiyle de büyük coşku yaşandı.

Salona dışında, aracından inerken üyeler tarafından alkışlarla, konfetilerle karşılanan Kazım Barışık, kalabalık ve elini öpmek için birbirleriyle yarışan taraftarları yüzünden içeriye girmekte hayli zorlandı

Serinevler Spor Salonu’nda yapılan çiçek ve pankartlarla süslenmiş görkemli salona alkışlar arasında coşkulu şekilde giren Başkan Adayı Kazım Barışık, salonda bulunan bay ve bayan üyelere karanfiller atarak desteklerinden dolayı teşekkür etti. CHPH İl Başkanı Orhan Sümer, CHP Seyhan İlçe Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP Yüreğir İlçe Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş ile çok sayıda protokol mensubu ile ESOB Yönetim Kurulu Üyeleri ve Esnaf Odası Başkanlarının da katıldığı genel kurula yoğun ilgi vardı.

Bakanlık temsilcilerinin salonda yeterli çoğunluğun bulunduğu yolundaki oluru üzerine Birlik Başkan Vekili Nihat Sözütek’ın başkanlığındaki Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Kozan Şoförler Odası Başkanı Mustafa Avşar, Ceyhan Şoförler Odası Başkanı Ünal Kurt, Adana Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Oğuz, Adana Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Ünsal Perçin’den oluşan divan heyeti Adana ESOB ve Adana Şoförler Odası Başkanı Kazım Barışık tarafından üyelerin oylarına sunuldu ve kabul edildi.

Divan heyetinin çağrısı üzerine salonda saygı duruşu yapıldı, İstiklal Marşımız okundu. Şoförler Odası Mali Müşaviri Ahmet İzler tarafından yönetim, denetim kurulu faaliyet raporları ve bilanço okunarak oylamaya sunuldu ve oy birliğiyle kabul edildi.

Dilek ve temennilerde söz alan Başkan Adayı Murat Erkoç kısa bir konuşma yaptıktan sonra mikrofonu Başkan Barışık’a bıraktı. Barışık da, seçim öncesi üyelere aleyhinde karalama kampanyası yapanların bugün seçim salonunda konuşmamasını manidar bulduğunu belirtirken, görev yaptığı her kurumda Türkiye’de daima ilkleri başardığını ve bundan da üyeleri adına gurur duyduğunu belirtirken, 4 yıllık süreçte neler yaptıklarını sıraladı.

Barışık, geçen dönemde ihtiyacı olan üyelere maddi ve manevi yardım, üye çocuklarından üniversite eğitimi alan toplam 2 bin 156’sına eğitim bursu verdiğini, hukuk müşavirliği, mali müşavirlik, basit usul muhasebe, çekici kurtarıcı hizmeti, 24 saat aralıksız cenaze aracı hizmeti, servis araçlarıyla üyelerin ihtiyaçlarına hizmet, eğitim ve kaza tahkik hizmet aracı, trafik danışmanlığı, esnaf kefalet yoluyla kredi hizmeti, Testaş hizmeti, plaka hizmeti, Ramazan ayında merhum esnaflara mevlid okutulması, taksici esnafına durak kirası ödemeden taksi bekleme noktası temini, taksici, kamyoncu, kamyonetçi, nakliyeci ve nakliyat komisyoncusu esnafına 12 bin adet Karayolları Trafik Kanunu ile alınması zorunlu yetki belgesinin bedelsiz hazırlanması gibi hizmetleri verdiklerini belirtti.

Daha sonra seçimlere geçildi. 5 ayrı sandıkta yapılan oy kullanma sonucu saat 17.00 itibariyle sandıklar açıldı ve oy sayımı yapıldı. Buna göre, Mevcut Başkan Kazım Barışık 793 oy alırken, rakibi Murat Erkoç 449 oyda kaldı. Seçimi bir kez daha kazanan Başkan Kazım Barışık, protokol mensupları, konuk başkanlar ve misafirler ile üyeleri tarafından kucaklanarak kutlanırken,  taraftarları da zılgıt çekerek, davul zurna çaldırarak başarısını kutladılar.

Barışık, salonda bulunan taraftarlarının herhangi bir taşkınlık yapmamaları konusunda sık sık uyarırken, “ Hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu seçimi sizler kazandınız. Bu seçimi, taksiciler, kamyoncular, kamyonetçiler, nakliyeciler ve nakliyat komisyoncuları kazandı. Bugün seçimi kazandık, ama hizmetimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kapımız, hepinize her zaman açıktır. Biz hizmet için aday olduk, sizler için seçimi kazandık. İlgi ve desteklerinizden dolayı hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah’a emanet olun. Mevlid Kandiliniz bir kez daha kutlu olsun, işlerinizde bol ve bereketli kazançlar diliyorum, evinizde ailenizle sağlık ve mutluluk için yaşayın” temennisinde bulunarak bir kez daha alkışlandı ve sevgi gösterileri arasında salondan ayrıldı.

Kazım Barışık başkanlığındaki Adana Taksici, Kamyoncu, Kamyonetçi, Nakliyeci ve Nakliyat Komisyoncuları Esnaf Odası Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

“Başkan Kazım Barışık. Yönetim Kurulu Üyeleri: Kenan Yılmaz, Yusuf Şen, Rıfat Kekik, Cemal Genç, İbrahim Paylan, Hasan Kartalmış, Ahmet Baki Ayiş, Umut Baykan, Abdullah Avni Öz, Mehmet Demir. Denetim Kurulu Üyeleri: Adnan Özkaya, Hasan Özkan, Evren Nurlu”

YORUM YAP

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
  32,195032,2035% 0.06
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
  35,024535,0412% 0.13
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
  40,963940,9918% 0.13
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
  35,410335,4314% 0.23
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
  23,620523,6327% 0.04
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
  4.004,714.092,91% -0,28
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
  2.502,942.503,31% -0,28
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM
  71.263,646.316

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış