Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.815,151.848

BALCALI’DA TEKNOLOJİK YENİLİKLER SÜRÜYOR

Yayınlanma Tarihi :
BALCALI’DA TEKNOLOJİK YENİLİKLER SÜRÜYOR

 

balcalıTelefonla randevu sistemi 30 hatta çıktı, hastalar tetkik sonuçlarını artık internet üzerinden alabilecek.

RANDEVU ALMAK ARTIK DAHA KOLAY

Bölgenin en büyük hastanesi olma özelliğine sahip olan Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi hasta ve hasta yakınlarından gelen talepleri de dikkate alarak çeşitli alanlarda altyapıya teknolojik yenilikler getirmeyi sürdürüyor.

Bu çerçevede daha önce 11 hat üzerinden hizmet veren 444 4 494 numaralı randevu sistemi yenilenerek hat sayısı 30’a çıkarıldı. Daha önce 4 operatör ve 10 harici hatta hizmet verem sistem yenilenerek 7 operatör ve 30 hatta çıkarıldı. Bu sistem 32 kişiye bir defada cevap verebiliyor kişi böylece hatta kalıyor böylece hasta ve hasta yakınlarının daha önce yaşadıkları sıkıntılar büyük ölçüde aşılmış olacak.

HASTA SONUÇLARI İNTERNETTE

Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte Balcalı Hastanesi’n de hasta ve hasta yakınlarının işlerini kolaylaştıracak çalışmalara imza atmak anlamında yeni bir uygulamaya daha geçildi. Hasta ve Hasta yakınları artık tetkik sonuçlarını internet üzerinden alabilecek. “www.balcali.cu.edu.tr” adresine giren hasta ve hasta yakınları sitede yer alan online sonuç bölümünü tıklayarak kayıt yaptırdıktan sonra tetkik sonuçlarını almaları mümkün olabiliyor.

Şuanda uygulama faaliyette ve uygulama konusunda hastanenin belirli alanlarına hasta ve hasta yakınlarını bilgilendirici afişler asılmış durumda. Ancak yinede uygulamayla ilgili sıkıntı yaşayan vatandaşlara hastane yetkili birimleri yardımcı olabiliyor.

Uygulamayla ilgili vatandaşlara tetkik sonuçlarının çıkması konusunda sms ile bilgide veriliyor, ayrıca yılbaşından sonra akıllı telefonlar üzerinden de vatandaşlar tetkiklerine ulaşabilecek. Uygulamanın bir sonraki aşamasında ise yine internet üzerinden hekimle irtibat kurularak ilaç düzenlemelerinin yapılması amaçlanıyor.

YORUM YAP