DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BAKAN KILIÇ’A FORMA ARMAĞANI

Yayınlanma Tarihi :
BAKAN KILIÇ’A FORMA ARMAĞANI

formaGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’a, Muay Thai Milli Takım Antrenörü Hakan Şahade ile Dünya Muay Thai Şampiyonu Hayri Doğan Hozanlı, üzerinde adı yazılı Milli Takım Forması armağan ettiler.

Devlet Su İşleri (DSİ) Misafirhanesi’nde konaklayan Bakan Kılıç, Milli Takım Antrenörü Şahade ve Dünya Şampiyonu Hozanlı’yı kabulünde yaptığı konuşmada, illerin yapısına uygun olarak açtıkları Türkiye Olimpiyatlara Hazırlama Merkezleri’nde (TOHM) yeni yetenekler kazanacaklarını, hedeflerinin ülkemizden daha çok sporcunun dünya ve olimpiyat oyunlarında madalya kazanmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Kılıç, Vali Hüseyin Avni Coş ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’nin gayretleriyle hava koşullarının 12 ay spor yapmaya elverişli olan kenttin organizasyon konusunda da deneyimli ekiplere sahip olduğunu, Adana’ya uluslararası müsabakalar vereceklerini sözlerine ekledi.

Konuşmalardan sonra, Valı Coş ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hadi’nin de bulunduğu ziyarette Milli Takım Antrenörü Şahade ile Dünya Şampiyonu sporcu Hozanlı, üzerinde “Türkiye Muay Thai Akif Çağatay Kılıç” yazılı formayı armağan ettiler.

YORUM YAP