DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

AZİMLİ HİZMETLER…

Yayınlanma Tarihi :
AZİMLİ HİZMETLER…

azimozturkKültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, ‘Seyhan’da azimli hizmetlerin devamı için Azim Hoca’yı bir daha seçin’ diye seslendi. Yeşiloba Mahallesi TOKİ konutlarında düzenlenen ve çoğunluğu kadın ve gençlerin oluşturduğu binlerce Seyhanlının katılımıyla düzenlenen açık hava mitinginde konuşan Bakan Çelik, meydandaki halka, “Azim Başkanımızın hizmet dönemlerinde sizler için ortaya koyduğu devasa eserlerin devamını istiyor musunuz?” diye sordu. Meydandan gelen coşkulu ‘evet’ cevabı üzerine Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, “O halde Azimli hizmetlerin devamı için Seyhan’da bir daha Azim Hocayı seçin” diye konuştu.

Seyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, hizmet dönemlerinde hep halkın istekleri doğrultusunda proje üretip başarıya ulaşıldığını belirterek, “Yeni hizmet döneminde de yine halkımızla el ele omuz omuza çalışıp birlikte başaracağız” dedi. Başkan Prof. Dr. Azim Öztürk, mahalle gezilerini aralıksız sürdürüyor. Gittiği her mahallede halkın büyük ilgisiyle karşılanan, onların coşkulu destek sözleriyle moral bulan Belediye Başkanı Prof. Dr. Öztürk, “Siz kıymetli kardeşlerimize hizmet üretmeye Allahın izniyle yeni dönemde de devam edeceğiz. Bizim gündemimiz seçim değil, sizler için hizmet üretmektir. Sizler isteyeceksiniz biz çalışacağız, sizin için çalışacağız, sizin için üreteceğiz” diye konuştu.

Seyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, mahalle ziyaretleri, esnaf gezisi ve açık hava toplantılarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Prof. Dr. Öztürk, kısa adı SEYMER olan Seyhan Belediyesi Meslek Edindirme Merkezleri’nde eğitim gören kursiyerlerin el emeği göz nuru eserlerinin yer aldığı bir sergiyi açtı. Seyhan Kültür Merkezi’nde düzenlenen el işi sergisini eşi Betül Öztürk ile birlikte açan Başkan Prof. Dr. Azim Öztürk, “Kursiyerlerimizin SEYMER’de öğrendikleriyle kendi işlerini kurmaları bizleri sevindiriyor” dedi. Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, açık hava toplantısı ve açılışlardan fırsat bulduğu zamanlarda şehrin farklı noktalarında esnafı ziyaret ediyor. İbo Osman Caddesi üzerindeki esnafla buluşan Başkan Prof. Dr. Öztürk’e vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi.

YORUM YAP