Gündem Adana

AZİM HOCA TEMPOYU YÜKSELTTİ

AZİM HOCA TEMPOYU YÜKSELTTİ
06 Mart 2014 - 14:25

AZIMSeyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, esnaf gezisi, açılış ve ziyaret programlarını hız kesmeden sürdürüyor.
Başkan Prof. Dr. Öztürk, gerçekleştirdiği geziler, yaptığı açılışlar ve ziyaretlerinde geçmiş dönemde gerçekleştirdiği ve büyük beğeni kazanan hizmetlerini anlatmanın yanında yeni dönem için planlanan projeleri hakkında da bilgi veriyor. Geride kalan hizmet döneminde hep halkın istekleri doğrultusunda projeler üretildiğini belirten Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, “Yeni hizmet döneminde de yine sizlerle el ele omuz omuza çalışıp sizlerinde desteğiyle birlikte başaracağız” diye konuştu.
Seyhan Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, Sivil Toplum Kuruluşları, hemşeri dernekleri, ev ziyaretleri ve esnaf gezilerine ara vermeksizin devam ediyor. Ziyaret ettiği her yerde halkın coşkulu destek sözleriyle moral bulan Belediye Başkanı Prof. Dr. Öztürk, “Allahın izniyle siz kıymetli kardeşlerimize hizmet üretmeye hiç ara vermeksizin devam edeceğiz. Bizim gündemimiz seçim değil, yalnızca sizler için hizmet üretmektir. Sizler isteyeceksiniz biz çalışacağız, sizin için çalışacağız, sizin için üreteceğiz. Siz rahat ederseniz biz ancak o zaman mutlu oluruz” şeklinde konuştu.
Başkan Prof. Dr. Öztürk, 2000 Evler Mahallesi’nde bulunan ve kısa adı SEYMER olan Seyhan Belediyesi Meslek Edindirme Merkezi’nde kursiyerlerin hazırladığı serginin açılışını yaptı. Eşi Betül Öztürk ile birlikte sergide yer alan ürünleri inceleyen Başkan Prof. Dr. Azim Öztürk, kursiyerlerin el becerilerine hayran kaldı. Kasaplar Çarşısı esnafı işyerlerindeki çatı ve zemin düzenlemesinin tamamlanması nedeniyle işyerlerine davet ettikleri Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’e büyük ilgi gösterdi. Esnaf tarihi Kasaplar Çarşısı’nın restore edilmesine verdiği destek nedeniyle Başkan Prof. Dr. Öztürk’ü adeta bağrına bastı. Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk beraberindekilerle birlikte Saydam Caddesi üzerindeki esnafı da ziyaret etti.
Seyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun ile birlikte Dağlıoğlu Mahallesi’ndeki seçim bürosu açılışını yaptı. Dağlıoğlu Mahallesi sakinleri Başkan Prof. Dr. Öztürk ve Torun’a büyük ilgi gösterdi.