Gündem Adana

AYHAN BARUT, BAYRAMDA DA BOŞ DURMADI

AYHAN BARUT, BAYRAMDA DA BOŞ DURMADI
25 Ağustos 2018 - 8:55
ayhanbarut (2)Meclis’in tatile girmesinin ardından yurttaşlarla buluşmalarını aralıksız sürdüren CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, bayramda da boş durmayarak halkın bayramını kutladı
Ayhan Barut bayramda da boş durmadı
Ayhan Barut halkın bayramını kutladı
‘Her zaman halkın içinde ve emrindeyiz’
ayhanbarut (3)
ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Ayhan Barut, Kurban Bayramı’nda da yurttaşlarla buluşup bayramı kutladı. Her zaman halkın içinde olduklarına dikkat çeken Ayhan Barut, “Halkımızın her zaman emrindeyiz. Gece gündüz demeden halkımızla birlikte ve beraber olmayı sürdüreceğiz” dedi.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) 1 Ekim’e kadar tatile girmesinin ardından ilçelerden köylere, ovadan yaylalara ve kent merkezine kadar CHP Adana milletvekilleriyle birlikte halkla buluşmalarını sürdüren CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Kurban Bayramı’nda da boş durmadı. Arefe günü CHP Adana Milletvekilleri Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut ile beraber CHP Ceyhan İlçe Örgütü ve CHP Adana İl Örgütü’nde bayramlaşma etkinliklerine katılan Ayhan Barut, bayramın ilk gününde ise Adana Valiliği’nce düzenlenen bayramlaşma töreninde de Orhan Sümer ve Müzeyyen Şevkin ile birlikte yer aldı.
ayhanbarut (1)AYHAN BARUT KOZAN VE İMAMOĞLU’NDA
Bayramın ikinci gününde ise önce Kozan’a giden CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, CHP Kozan İlçe Başkanı Erkan Karaoğlu ve partililerle bayramlaştı. Kozan’dan sonra İmamoğlu’na geçen Ayhan Barut, İlçe Başkanı Kasım Karaköse ve partililerle buluşup bayramlarını kutladı. İmamoğlu’nda kahvehanelerde yurttaşların bayramını kutlayan Ayhan Barut, büyük ilgi gördü. Herkesin bayramını kutlayan Ayhan Barut, “İzi ve sözü olan bir milletvekili olmak için, her zaman halkımızın emrindeyiz. Gece gündüz demeden halkımızla birlikte ve beraber olmayı sürdüreceğiz. Bundan çok daha güzel günlerde, aydınlık yarınlarda nice güzel bayramlar kutlamak için çabalıyoruz. Bir daha ki bayramlaşma etkinliklerimizi inanıyorum ki kazanacağımız belediyelerde halkımızla ve partililerimizle birlikte gerçekleştireceğiz” diye konuştu.