Ankara Escortları

DOLAR32,2101% 0.13
EURO35,0280% 0.07
STERLIN40,9910% 0.09
FRANG35,3724% 0.18
ALTIN2.509,76% 0,27
BITCOIN70.270,02-0.984

“AYAĞIMIZA ÇAMUR DEĞECEK”

Yayınlanma Tarihi :
“AYAĞIMIZA ÇAMUR DEĞECEK”

soner_cetin_kadinlarlaKadınlar tarafından ziyaret edilen CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin, “Hep halkın içinde ve ayağına çamur değen bir başkan olacağımdan hiç kuşku duymayın” dedi.

Kadın Örgütlerinden Ziyaret

Adana Çevre Gönüllüleri Derneği yöneticileri ve Çukurova ilçesinde yaşayan çok sayıda kadın tarafından seçim koordinasyon merkezindeki ofisinde ziyaret edilen CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Avukat Soner Çetin,  “Kadınların, gençlerin yanımda olacağı bir seçim çalışması yapıyoruz. Kadınların olmadığı yerde biz de yokuz” diye konuştu. Soner Çetin, hayatın her alanında olduğu gibi belediyelerde de temsil edilmesinden yana olduğunu vurguladı.

Asıl İş Seçildikten Sonra

Gültekin Sonay Özer ve Kadriye Karakoçak öncülüğünde talep ve beklentilerini dile getiren kadınlara “Müsterih olun” diye seslenen CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin, “CHP’nin kadına nasıl değer verdiği bilinen bir durum ama galiba yeterince anlatamamışız. Biz kadınıyla erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla, genç kız ve genç erkekleriyle 90 yıllık genç bir çınarız. Ayağına çamur değen, sırça köşkünde oturmayan bir başkan olacağımdan hiç kuşku duymayın ve asıl görevin seçildikten sonra başlayacağını bildiğimden emin olun” diye konuştu.

Türkiye’de siyasetçilere genel anlamda bir güvensizlik olduğunu ve bu durumun, verilen sözlerin çoğunlukla tutulmamasından kaynaklandığını ifade eden CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Avukat Soner Çetin şöyle devam etti: Halkımız öyle çok aldatıldı ve kandırıldı ki artık dürüst siyaset yapanlara bile inanmakta zorluk çekiyor. Bugüne dek genellikle ‘yaparız, ederiz, hallederiz’ diyerek halkı kandırmışlar. Seçildikten sonra da duvarlar örmüşler halkla kendi aralarına. Ancak ben hep halkın içinde olacağım ve bunu kanıtlayacağım.

YORUM YAP