Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ATİYE ADANALILARI COŞTURDU

Yayınlanma Tarihi :
ATİYE ADANALILARI COŞTURDU

ATİYETürk Pop Müziği’nin sevilen sesi Atiye, Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği Bahar Şenlikleri etkinlikleri kapsamında, Uğur Mumcu Meydanı’nda Adanalılarla buluştu.

Adanalılar bu yıl Bahar’a, Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği Bahar Şenlikleri kapsamında gerçekleşen Atiye konseriyle “merhaba” dedi. Uğur Mumcu Meydanı’nda düzenlenen ve ücretsiz izlenebilen konserde hayranlarıyla buluşan Atiye, birbirinden güzel parçalarını, Adanalılar için söyledi. Vatan Şaşmaz’ın sunuculuğunu üstlendiği geceye katılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, baharın müjdecisi olan ve Türk Dünyası Coğrafyası’nda yaşanan Nevruz Bayramı’nı kutladı.

 

Başkan Sözlü, “Nevruz; bir anlamıyla yenigün bayramı, bir diğer anlamıyla tabiatın, toprağın uyanışı ve bahar bayramıdır. Büyük kitlelerce benimsenmesi nedeniyle de aynı zamanda kardeşlik bayramıdır. Tarihi süreçte bakıldığında ise, Türk’ün Ergenekon’dan çıkış bayramıdır. Dünya’da Nevruz’un kutlandığı her yerde Türk Milleti vardır. Nevruz; birliğin, kardeşliğin, dayanışmanın mesajını verebilmelidir. Nevruz, bazı çevrelerin yaptığı gibi; çatışmanın, ayrışmanın ya da bir dayatmanın sembolü olamaz. Bunu kökten reddediyoruz. Onun için Nevruz’un içeriğinde her daim Türk vardır, Türklük vardır. Nevruz, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Buyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, Cumhuriyetin ilk yıllarında Ankara’daki hipodrumda, kutlamalarına bizzat kendisinin katıldığı bir bayramdır. Böyle bir günde Adanamıza gelen sanatçımız Atiye Hanım’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM YAP