Ankara Escortları

DOLAR32,1800% 0.07
EURO34,9826% -0.04
STERLIN40,9690% 0.03
FRANG35,3727% 0.16
ALTIN2.507,96% 0,19
BITCOIN70.256,21-1.937

ATB YÖNETİMİNDEN EMNİYET MÜDÜRÜ ZEYBEK’E ZİYARET

Yayınlanma Tarihi :
ATB YÖNETİMİNDEN EMNİYET MÜDÜRÜ ZEYBEK’E ZİYARET

cengiz_zeybek_muammer_caliskancengiz_zeybek_muammer_caliskanAdana Ticaret Borsası Yönetimi, İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Cengiz Zeybek’i makamında ziyaret etti.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Şahin Bilgiç, Adana Ticaret Borsası Başkanı Muammer Çalışkan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hamit Tezcan, Sabahattin Yumuşak ve ATB Genel Sekreteri Mustafa Hızlı ile birlikte Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, meslekte uzun yıllardır çalıştığını, yakın zaman önce Adana’ya atandığını söyledi.

Zeybek, “Adanalı üretici, sanayici ve ticaretle uğraşanlar huzur ve güvenli bir ortam ister. Bizim de amacımız budur. Güzel Adanamız da bu ortamı sağlamak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Tüm teşkilatımızla her zaman yanınızdayız. Sizlere her zaman kapımız açıktır” dedi.

ATB Yönetimini tek tek tanıtarak, huzur ve güvenin devamının emniyet teşkilatının çalışmalarıyla sağlandığını belirten Adana Ticaret Borsası Başkanı Muammer Çalışkan, Adana’da Borsa, Sanayi Odası ve Ticaret Odası ile birlikte konsensüs oluşturduklarını Adana ekonomisine ciddi katkı verdiklerini dile getirdi. Çalışkan, Kentimizin ve ülkemizin asayişini sağlayan, bunun için gece gündüz demeden çalışan emniyet güçlerimize şahsınızda teşekkür ediyor, yeni görevinizde başarılar diliyoruz diyerek İl Emniyet Müdürü Zeybek’e ATB’nin yüzüncü yıl anısına hazırlatılan “Çukurova’da Tarımın Tarihi” kitabını hediye etti.

 

YORUM YAP