Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.110,000.389

‘ATATÜRK ÖLÜMSÜZ BİR LİDERDİR’

Yayınlanma Tarihi :
‘ATATÜRK ÖLÜMSÜZ BİR LİDERDİR’

ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER - 10 KASIMCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ü andı. Atatürk’ün fikir ve eserlerinin sonsuza dek yaşatılacağını vurgulayan Tümer, “Dünyanın ölümsüz liderlerinden ulu önderin kıymetini her geçen gün daha iyi anlıyor, büyük özlemle anıyoruz” dedi.

Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım nedeniyle açıklama yapan CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, “Büyük yokluk, yoksunluk ve işgal altındaki ülkemizi, silah arkadaşlarıyla birlikte yeniden kurup Cumhuriyet ile taçlandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk, fikirleriyle hala ülkemiz için en büyük yol gösterici, karanlığa ışık tutan önemli bir meşaledir. Ülkemizin barış, huzur ve refah içinde kalkınması için Atatürk’ün yol göstericiliğine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyoruz” diye konuştu.

Atatürk’ün ‘Yurtta barış, dünyada barış’ sözüne dikkat çeken CHP Milletvekili Tümer, “Mustafa Kemal Atatürk’ün özgürlük, bağımsızlık, çağdaşlaşma ve modern bir gelecek projesi olan Türkiye Cumhuriyeti, sonsuza dek yaşayacak. Ölümsüz liderimizin hedefleri doğrultusunda bizler, onun fikir ve eserlerini, bıraktığı mirasını, kalkınma ve çağdaşlaşma bayrağını daha yükseklere çıkarmak için gece gündüz çaba göstereceğiz. Büyük Atatürk’ü saygıyla, şükranla, özlemle anıyor ve hala arıyoruz” dedi.

 

YORUM YAP