![ATAPARK İÇİN GÜN SAYILIYOR](https://www.gundemadana.com/wp-content/uploads/2017/04/atapark-2.jpg)
Büyük sıkıntılar ile Atapark Projesini hayata geçiren Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal ,birim amirleri ile birlikte Atapark ’ı gezerek çalışmaları yerinde inceledi .
İki yıllık bekleyişin ardından proje de son aşamaya gelinirken, çalışmalar araklıksız sürdürülüyor ve yaz sezonu öncesine yetiştirilmeye çalışılıyor .
Karataş Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Atapark ,içerisinde kafeteryaları,çocuk parkları,otoparkı,konser alanı, meydanı ,amfi tiyatrosu ,duş ,wc ve soyunma ,giyinme kabinleri ile yepyeni bir çehre ile Karataş’ın değişen yüzü oluyor .
Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal ; “parkın eski hali ile kıyaslanamayacak değişimi henüz çalışmalar bitmemişken görülürken ,halkımız da açılışı dört gözle beklediğini biliyoruz .Bizler de parkımız tamamlanma aşamasına gelinirken , heyecanla halkımızın kullanımına sunmak için gün sayıyoruz“ diyerek parkın yaz sezonu öncesi tamamlanacağını belirttiler .