Ankara Escortları

DOLAR32,2042% 0.07
EURO35,0412% 0.13
STERLIN40,9907% 0.14
FRANG35,4255% 0.22
ALTIN2.504,08% -0,25
BITCOIN70.990,006.088

ATAKÖY SAYIN DURAK İÇİN BAĞIMSIZLIĞIN TAM VAKTİ

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :

Daha önceki yazımızda Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğunun gerçek sahibi Aytaç Durak’ın bağımsız aday olması gerektiğini belirtmiştik.

İktidar ya da muhalefet farketmeden girdiği seçimleri kazanan Aytaç Durak’a son olarak CHP kapılarının kapandığını söyleyebiliriz. Yerel örgütlerden sonra CHP Genel Merkezi’nin yetkili ağızları da Durak’la yol yürümeyeceklerini belirttiler.

Adana çok ilginç bir memleket. Tüm mozaikleri bünyesinde barındırabiliyor. Adana sevilecek, sayılacak, yaşanacak bir memleket. Türlü olumsuzluklar, çıkar ilişkileri ve kirli pazarlıklar yaşansa da Adana, başka bir kentle değiştirilemeyecek kadar sıcak bir memleket.

Sayın Aytaç Durak’ın hak ederek oturduğu koltuğunun elinden alınmasına gönlümüz razı olmuyor. MHP safını belirledi. CHP de partili biriyle Büyükşehir’i kazanmaya çalışacağını söyledi. Şimdi sayın Durak’a daha önce belirttiğimiz gibi bağımsız aday olmak düşüyor.

Kimin ne söylediğini umursamadan yine Adanalı’nın huzuruna bu kez herhangi bir parti çatısı altında olmadan çıkması gerekiyor.

Her zaman söylediğimiz gibi… Sayın Durak, bu kentte dengeleri alt üst edecek bir siyasidir. Partiler Adana’yı kazanmanın derdiyle uğraşsın dursun ama Aytaç Durak da bağımsız aday olsun.

Olsun ki, kendisini ciddiye almayan parti ya da partilerin ne büyük hata yaptığı gün yüzüne çıksın. Aytaç Durak bağımsız aday olsun ki aklar karalar, beyazlar kırmızılar belirginleşsin. Herkes gerçek gücünü o zaman görsün.

Öyle bol keseden atmasın kimse…

Haydi sayın Durak…

Şimdi bağımsızlığın tam vaktidir…

YORUM YAP