DOLAR23,4941% 1.65
EURO25,3814% 1.24
STERLIN29,6171% 1.18
FRANG26,1104% 1.47
ALTIN1.483,92% 1,56
BITCOIN625.916-0.053

ARIKAN, NAKLİYATÇI ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ

Yayınlanma Tarihi :
ARIKAN, NAKLİYATÇI ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ

arikan_esnafÇukurova Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, ‘Türkiye’nin hiçbir yerinde bu kadar kötü bir nakliyatçı sitesi yok. Fiziki yapısını tamamen kaybetmiş siteyi biz göreve geldikten sonra daha modern ve kullanışlı bir hale getireceğiz’ dedi.

Seyhan’ın Sarıhamzalı Mahallesi’ndeki kamyoncuların ve TIR şoförlerinin park alanı olarak kullandığı Nakliyatçılar Sitesi’ni gezen CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, CHP İl Başkanı Orhan Sümer ile Seyhan Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar, hem esnafın hem de şoförlerin sorunlarını dinledi. Site içerisindeki asfaltlanmayan yollarının adeta köstebek yuvasına döndüğünü belirten Başkan Yıldıray Arıkan, ‘Nakliyatçılar sitesinin hali içleracısı bir durumda. Türkiye’nin hiçbir yerinde bu kadar kötü bir nakliyatçı sitesi yok. Sitedeki esnaf ve şoför arkadaşlarımız yazın tozdan kışın da çamurdan geçilmediğinden söz ediyor. Bu site Adana’ya hiç yakışmıyor. İnşallah biz 30 Mart seçimlerini kazanırsak nakliyatçılar sitesini daha modern ve daha kullanışlı bir hale getireceğiz. Ne esnafımız ne de buraya gelen şoför arkadaşlarımız mağdur olacak’ dedi.

Nakliyatçılar Sitesi’nin ardından Atikop Toptancılar Sitesi’ne giden Başkan Yıldıray Arıkan, site esnafıyla birayara gelerek sorunlarını dinledi. Başkan Yıldıray Arıkan daha sonra Adana Besnililer Egitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleriyle toplantı yaparak projeleri hakkında bilgiler verdi.

 

YORUM YAP