Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.064,410.266

ANTRENÖRLERE UEFA LİSANSI

Yayınlanma Tarihi :
ANTRENÖRLERE UEFA LİSANSI

antrenor_lisansAdana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, geleceğin milli sporcularını yetiştirecek olan futbol antrenörlerine başta tesisler olmak üzere her türlü desteği sağlayacaklarını söyledi.

Hadi, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Adana Şubesi tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen ve Gençlik Stadı’nda başlayan Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) Futbol Antrenör (A) Lisansı Kursu’na katılan antrenörleri ziyaret ederek başarılar diledi.

Kursta eski profesyonel ve milli futbolcuları görmekten mutlu olduğunu ifade eden Hadi, antrenörlere yönelik şöyle konuştu:

“Her şeyin başı eğitim. Sizler faal futbolculuk döneminin ardından belirli eğitim alarak yeni ve yetenekli gençleri futbola kazandırıyorsunuz.  Geleceğin milli sporcularını yetiştirecek olan futbol antrenörlerine başta tesisler olmak üzere her türlü desteği sağlayacağız. Türk futboluna yön verecek antrenörlerin kurs boyunca tüm ihtiyaçlarını giderilmesine katkı vereceğiz. Başta kursun Adana’da yapılmasına destek veren Futbol Federasyonu yetkilileri olmak üzere, hizmeti geçen kurs eğiticilerine teşekkür ederim. Böyle bir topluluğu Adana’da misafir etmekten dolayı gururluyuz. Kursa katılan antrenörlere de başarılar dilerim.”

Sümer: “İl Spor Müdürü Hadi Sürekli Yanımızda”-

TÜFAD Adana Şube Başkanı Mehmet Sümer, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’nin her zaman yanlarında olduklarını ve destek verdiğini belirterek teşekkür etti.

Kursa farklı illerden 24 antrenörün katıldığını ve kursun pratik ağırlıklı olacağını 3 Mayıs Pazar gününe kadar devam edeceğini dikkati çeken Sümer, şunları söyledi:

“Kurs 2 aşamalı yapılacak. İlki Adana’da başlayan kursu Futbol Federasyonu Eğitim Dairesi’nden Ersan Ogan, Nurettin Şiro ve Osman Öngen yönetecek.  Özellikle, içimizden birisi olan Adanalı Osman Öngen’in eğitim biriminden 20 kişinin arasında olması bizi mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Kursa (B) Antrenör kursundan mezun olanlar katılıyor. Kursu çok yakından takip ederek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Futbol Federasyonu Adana Bölge Müdürü Akif Oflaz ile birlikte kursa katılan antrenörlere Adana konukseverliğini göstereceğiz.”

Futbol Federasyonu Adana Bölge Müdürü Akif Oflaz da kursa katılanlara başarılar diledi.

YORUM YAP