Ankara Escortları

DOLAR32,1800% 0.07
EURO34,9826% -0.04
STERLIN40,9690% 0.03
FRANG35,3727% 0.16
ALTIN2.507,96% 0,19
BITCOIN70.256,21-1.937

ANAFARTA’DAN BARIŞIK’A ZİYARET

Yayınlanma Tarihi :
ANAFARTA’DAN BARIŞIK’A ZİYARET

 

soner_anafarta_barisikCHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Soner Anafarta, TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Kazım Barışık’ı ziyaret ederek seçim sürecinde esnaf desteği istedi.

 

Adana ESOB Eğitim ve Hizmet Binasın gelerek Birlik Başkanı Kazım Barışık’ı makamında ziyaret eden CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Anafarta, kendisini ve projelerini tanıtırken, 32 yaşında özel bir şirketin sahibi olarak, Türkiye’nin en genç belediye başkan aday adaylarından biri olmaktan gurur duyduğunu söyledi.

 

Birlik Başkanı Kazım Barışık’ın da, aile dostu olduğuna işaret eden Aday Adayı Anafarta, CHP’nin Pazar günü Adana’da yapacağı temayül öncesi hayli heyecanlı ve ümitli olduğunu ifade ederek, “Buraya, hem tecrübelerinden yararlanmak hem de desteğini istemek üzere büyük bir camiaya sahip kurumun başkanı ‘Dayım’ dediğim Kazım Barışık başkanıma geldim. Onun nezdinde temsil ettiği Esnaf Teşkilatı da benim açımdan çok önemlidir. Buraya da özellikle hem kendi görüşlerimi açıklamak hem de değerli Esnaf Oda Başkanlarının görüş ve düşüncelerini öğrenmek üzere geldim. Şahsıma karşı gösterilen sıcak ilgiden dolayı başta Dayım Kazım Barışık olmak üzere beni dinlemeye gelen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Birlik Başkanı Barışık da, CHP’den Belediye Başkan Aday Adayı olan Soner Anafarta’nın, kendisini çok yakından tanıdığı değerli bir ailenin ferdi olması ve dolayı dayısı olarak görmesinden dolayı büyük bir haz duyduğunu belirterek, “Ben her zaman Yüce Mevla’mdan hayırlıysa olmasını istedim. Senin ve halkımız içinde eğer hayırlıysa olsun. Pazar günü yapılacak ön yoklamadan sonra açıklanacak adaylar arasında olmanı isterim. Biz ne olursa olsun bize gelen her görüşten insana kapımız açıktır. Bu nedenle Yüce Mevla’mdan yolunu açık etmesini ve elimizden geleni yapacağımıza güvenmeni istiyorum. Bu süreç demokratik bir yarıştır. Yarışta kim kazanırsa milletin iradesine saygı duymak zorundadır. Bizde öyle yapacağız” diye konuştu.

 

YORUM YAP