Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.13
EURO34,9943% 0.02
STERLIN40,9737% 0.04
FRANG35,3710% 0.16
ALTIN2.507,07% 0,16
BITCOIN70.126,68-1.248

ALKIŞLAR ÇUKUROVA GİAD KADIN PLATFORMU’NA

Yayınlanma Tarihi :
ALKIŞLAR ÇUKUROVA GİAD KADIN PLATFORMU’NA

cukurova_giad_kadinÇukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Kadın Platformu üyeleri, başarılı ve hayırlı bir organizasyona daha imzasını attı. Yardım amacıyla çocuklarıyla birlikte podyuma çıkarak, çeşitli kıyafetleri sunarak mankenlik yapan Çukurova GİAD’lı hanımlar, bu etkinlikten elde edilen gelirle bir ilkokula klima, bilgisayar ve yazıcı hediye etti.

Adana’da Fashion VIP Dergisi, Çukurova GİAD Kadın Platformu, Türkiye Yardımsevenler Derneği Adana Şubesi ve Şenbayrak Otel’in katkılarıyla ‘Ünlü Anneler ve Çocukları’ konulu defile düzenlendi. Geçen ay gerçekleştirilen, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş’un eşi Aylin Coş’un da izlediği defilede, Çukurova GİAD’lı hanımlar, çocuklarıyla birlikte podyuma çıkarak, çeşitli kıyafetleri sundular. İş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri tarafından 11 mağazanın kıyafetlerinin sunulduğu defilede, Çukurova GİAD Kadın Platformu’nun elde ettiği gelir, bir ilkokula eğitim desteği oldu. Çukurova GİAD’lı hanımlar bu gelirle bir klima, bir bilgisayar ve yazıcı satın aldı. Bu cihazlar, Denizli İlkokulu’ndaki bir sınıfa hediye edildi. Çukurova GİAD Kadın Platformu yöneticileri Gonca Saygılı ve Zehra Sakarya ile Utku Özalp, karne günü okulu ziyaret etti. Klima, bilgisayar ve yazıcının monte edildiği sınıfa giden Çukurova GİAD yöneticileri, öğrencilerle sohbet etti. Okul sıralarına oturup, öğrencilik yıllarını da anımsayan Saygılı, Sakarya ve Özalp, “Defile çok güzel ve anlamlı bir organizasyondu. Biz de destek verdik ve elde ettiğimiz gelirle Denizli İlkokulu’ndaki bir sınıfımıza klima, bilgisayar ve yazıcı aldık. Çocuklarımızın da destek verdiği bu organizasyon gibi farklı organizasyonları sürdüreceğiz. Yardımın yapıldığı sınıftaki çocukların gözlerindeki parıltı, yüzlerindeki umut bizleri de çok mutlu etti” dediler.

Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya da, etkinlikte emeği geçenleri kutlayarak, Kadın Platformu üyelerine ve onlarla birlikte podyuma çıkan çocukların anlamlı bir organizasyona imza attıklarını söyledi. Okul yöneticileri de, eğitime destekleri nedeniyle Çukurova GİAD Kadın Platformu üyelerine teşekkür etti.

YORUM YAP