Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.13
EURO34,9943% 0.02
STERLIN40,9737% 0.04
FRANG35,3710% 0.16
ALTIN2.507,07% 0,16
BITCOIN70.126,68-1.248

ALDIRMAZ, BULVAR ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ…

Yayınlanma Tarihi :
ALDIRMAZ, BULVAR ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ…

bulvar_calismasiBüyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Havaalanı Kavşağı’nı Obalar Caddesi’ne bağlayacak bulvar çalışmalarını denetledi, çalışmalarla ilgili Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı Yol Müdürü Faruk Demir’den bilgi aldı.

Denetim sırasında orada bulunan güney mahallelerinin muhtarları da yapılan hizmetler için Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti.

Zihni Aldırmaz denetimler sırasında yaptığı açıklamada bulvarın kanalizasyon, yağmur suyu gibi altyapı hizmetlerinin tamamlandığını belirterek, “Sadece iki ev kaldı. Onlar da kısa zaman içinde yıkılacak ve bulvar için hiçbir engel kalmayacak. Bu bölgede bu kadar büyük bir bulvar çalışması ilk kez yapılıyor. Adana’nın kuzeyini güney ile buluşturuyoruz. Bulvar Obalar’dan Akkapı ve daha güneye ulaşacak. Ayrıca sanayiye de gidecek. Akkapı, Gülbahçesi, Dağlıoğlu gibi birçok güney mahallesi bu hizmetten yararlanacak” dedi.

Muhtarların çalışmaları denetlemesinden son derece memnun olduğunu belirten Zihni Aldırmaz, “Çünkü muhtarlar bizim yol arkadaşlarımız. Her hizmetimizde yanımızda yer alıyorlar” ifadesini kullandı.

Dağlıoğlu Mahallesi Muhtarı Mehmet Reşat Kardaş da yapılan hizmetlerden dolayı Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti.

Zihni Aldırmaz’ın 3,5 yıldır görev yaptığını belirten Muhtar Mehmet Reşat Kardaş, şunları söyledi:

“Ancak Sayın Zihni Aldırmaz 25 yılda yapılamayan hizmetler yaptı. Biz güneydeki mahalleler olarak yıllardır hizmet alamıyorduk. Hizmeti Zihni Aldırmaz döneminde gördük. Sanayiden gelen yolda araçlar kanalada düşüyordu. Sayın Başkan kanalın etrafına demir korkuluk ve üzerine bir köprü yaptı. Güneye eğildiği için kendisine teşekkür ediyoruz.”

Akkapı Mahalle Muhtarı Fikrez Gizir ise, bulvarın açılmasının kendilerine hayat verdiğini vurguladı.

Dağlıoğlu’na kanal üzerine yapılan köprünün önemine değinen Fikret Gizir, daha önce orada insanların hayatını kaybettiğini anlattı.

Fikret Gizir, “Bu bulvarın yapılmasıyla buradan 15 dakikada 100. Yıl Mahallesine gidebileceğiz. Başkanımız göreve başladıktansonra Adana çok değişti. Sporuyla, eğitimiyle, yollarıyla her türlü hizmeti gördü” şeklinde konuştu.

Gülbahçesi Mahallesi Muhtarı Abdulgani Önen de yapılan hizmetlerden dolayı Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti.

Zihni Aldırmaz gelene kadar Güney Adana’nın hizmet alamadığını belirten Abdulgani Önen, “Biz daha önce 25 yıl Büyükşehir Belediyesi Başkanını hiç görmedik. Ancak kendisi halkla içiçe. Kanal üzerine 63 metrelik modern bir köprü yaptı. Güney Adana’daki mahalle sakinleri olarak Zihni Aldırmaz’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Zihni Aldırmaz denetim sırasında bir taziye evine giderek, vatandaşlara başsağlığı diledi.

 

YORUM YAP