Ankara Escortları

DOLAR32,1861% 0.09
EURO34,9044% -0.21
STERLIN41,0350% 0.24
FRANG35,2140% -0.23
ALTIN2.492,69% -0,42
BITCOIN69.816,00-1.598

AKBAŞ’A KİTAP FUARI’NDA İLGİ BÜYÜK OLDU

Yayınlanma Tarihi :
AKBAŞ’A KİTAP FUARI’NDA İLGİ BÜYÜK OLDU

ali_ugur_akbas_kitap_fuariMilliyetçi Hareket Partisi Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, bu yıl 7’ncisi açılan Çukurova Kitap Fuarını ziyaret etti. Ali Uğur Akbaş’a ziyaret sırasında vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Akbaş, stantları tek tek dolaşarak kitapları incelerken, rastladığı öğrencilere de kitap satın alıp hediye etti.

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından ortaklaşa düzenlenen ve 100 Yıl Mahallesi civarında bulunan 7’nci Kitap Fuarını ziyarete giden MHP Adayı Ali Uğur Akbaş, Kitap okuma alışkanlığının çocuklarımıza küçük yaşlarda kazandırılması gerektiğini belirterek, günümüzde artık çok ilerleyen teknolojiye kitabın yenik düşürülmemesi gerektiğini söyledi. Akbaş,”Maalesef günümüzde kitap okuma alışkanlığı oldukça az. Oysa kitap okumak zihinlerimizi açar, genişletir. Bizler için kitap her zaman ayrı bir öneme sahiptir ve olmaya da devam edecektir. Sürekli okumak insanın ufkumuzu genişletir. Zekâ oranını artırır. Kelime hazinemiz genişler.”dedi.

Fuardaki tüm stantları gezen ve bilgiler alan Ali Uğur Akbaş, karşılaştığı öğrencilerle sohbet edip, onlarla kendileri ile ilgili olan kitaplardan satın alarak hediye etti. Öğrenci çocuklar kitap sevinci yaşarken Akbaş, onların mutluluğuna ortak olup, bu tür fuarların kentin gelişmişliğine katkı koyacağını da ifade etti. Akbaş, engelli yazar Alper Demir ile ise özel olarak ilgilendi ve imzalı kitabını aldı.

YORUM YAP