DOLAR20,9783% 0.73
EURO22,5975% -0.26
STERLIN26,4130% -0.37
FRANG23,0886% 0.38
ALTIN1.313,16% -0,69
BITCOIN27.124,530.626

AKBAŞ, YABANCILARA NE İŞARETİ YAPTIRDI?

Yayınlanma Tarihi :
AKBAŞ, YABANCILARA NE İŞARETİ YAPTIRDI?

01 (2)MHP Adayı Ali Uğur Akbaş, yabancı uyruklu vatandaşlara da bozkurt işareti yaptırdı. Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, esnaf gezisi sırasında gördüğü yabancılarında elini sıkarak onlara partisinin simgesi olan“Bozkurt “ işareti yaptırdı. İngilizce bilen Meclis üyesi aday adayı Ayça Katlav aracılığıyla yabancılara seslenip “Sizde bu işaretimizi yapın” diyen Akbaş, “İlginize teşekkür ederim ve her zaman sizleri ilçemizde görmek isterim.”dedi

Nişantaşı Kafeteryada masaları dolaşan MHP Adayı Ali Uğur Akbaş, yabancıların bulunduğu masaya gelerek,”Hoş geldiniz.”diyerek, yabancı uyruklulara ellerini uzatıp tokalaştıktan sonra ise “Sizde bizdensiniz. Her ne kadar buralı olmasanız da sizleri de seviyoruz. Hepimiz arkadaşız, kardeşiz. Ülkemize ve ilçemize hoş geldiniz. Her zaman bekleriz.”şeklinde konuştu.

Yabancı konuklarla İngilizce bilen Meclis üyesi aday adayı Ayça Katlav ile anlaşan Ali Uğur Akbaş, onlardan bir de istekte bulundu. Akbaş, “ Sizlerden partimizin işaret simgesi olan Bozkurt işareti yapmanızı rica ediyorum. Beni kırmazsanız sevinirim” diyerek onlara “Bozkurt” işareti yaptırdı. Kendisini kırmayan yabancı konuklara ise “ Ben bu güzel ilçenin belediye başkan adayıyım. Umarım ve dilerim ki, Adana’ya ve ilçemize her zaman gelirsiniz. Sizleri her zaman burada  görmekten ve ağırlamaktan mutluluk duyarız. Ayrıca beni kırmayıp partimizin simgesi olan işaretimizi yaptığınız için teşekkür ederim.”şeklinde konuştu.

YORUM YAP