Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

AKAY İZ BIRAKMAK İSTİYOR

Yayınlanma Tarihi :
AKAY İZ BIRAKMAK İSTİYOR

akayÇukurova’dan tarih boyunca yüzlerce kavmin gelip geçtiğini ve hepsinin bir iz bıraktığını kaydeden Adana Milletvekili Aday Adayı Akif Kemal Akay, partimizi iktidara taşımak en büyük hedefimizdir dedi . Örgütlenmenin önemine vurgu yapan Akay, Alevilerin cemevi talepleriyle ilgili bir sorunlarını TBMM’ye taşıyacağını ifade etti.

CHP Milletvekili Aday Adayı Akif Kemal Akay, Yüreğir cemevini ziyaret edip alevi canlarla sohbet ederek dertlerini dinledi. Ön seçimin önemini ve demokrasinin olmazsa olmazı olduğunu aktaran Akif Kemal Akay, insanların ve partililerin oy vermesine talip olunuyorsa adayların belirlenmesinde de söz sahibi olmalarının elzem olduğunu ifade etti.

Önseçimden güçlü bir şekilde çıkılıp halkın belirlediği adaylarla CHP’yi iktidara taşıyacaklarından emin olan Akay, görevine seçilmesi halinde yaşama geçireceği projeleri de anlatarak Adana için elinden gelen her şeyi yapacağı sözünü verdi.

Çukurova’dan yüzlerce kavmin gelip geçtiğini ve hepsinin tarihte bir iz bıraktığını anlatan Akay, “Biz de seçildiğimiz takdirde iz bırakmak istiyoruz. Bunun için projelerimiz ve programlarımız hazır. İktidar olup halkımızın sorunlarını çözme şansımız var. Hedefe, doğru yolla, doğru hareketle ulaşılır” dedi.

Alevilerin cemevi taleblerinin görmezden gelinemeyeceğinin altını çizen Akay, “Cemevi konusu iktidarımız döneminde hiçbir şekilde sorun olamaz” diye konuştu.

Akay’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Yüreğirli alevi canlar ise Adana’nın ve insanların geleceği adına üzerlerine düşen görevi yapacaklarını belirtti.

YORUM YAP