Gündem Adana

AKADEMİ MİZANSEN 5 YAŞINDA

AKADEMİ MİZANSEN 5 YAŞINDA
22 Aralık 2013 - 18:22

akademi_mizansenTürkiye’nin birçok yerindeki alışveriş merkezleri festivaller ve özel organizasyonlarda profesyonel kadrosuyla gösteriler yapan ve izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatan Akademi Mizansen 5.yaş gününü kutladı.

Unutulmaz bir 5.  yaş günü partisi

Adana, Moulin Rouge adlı mekanda yapılan kutlamaya 50’ye yakın özel davetli katıldı. Konukları ile birlikte yemeklerini yiyen Akedemi Mizansen Ekibi, yemeğin ardından 5.yaş gününü renklendirmek için konuklarına birbirinden özel gösteriler yaptılar. Akademi Mizansen ekibi ve konukları canlı müzik eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiler.

Organizasyonların Vazgeçilmezi

Akademi Mizansen gerçekleştirdiği açılış, kortej, balon süsleme, sıcak heykel, çocuk etkinlikleri, animasyonlar, dans showları, kostüm kiralama ile Adana ve çevre illerde düzenlenen organizasyonların vazgeçilmezi oluyor. Yenilikçi sanat anlayışını Adana’ya taşımak isteyen ve 7’den 70’e her yaştan insana hizmet veren Akademi Mizansen, geceyi Salsa ve Latin dansları ile süsleyerek davetlilerine unutulmaz bir 5.  yaş günü yaşattılar.

marmaris tekne turu