Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.815,151.848

AK PARTİ’Lİ SITKI POLAT ÇGC’Yİ ZİYARET ETTİ

Yayınlanma Tarihi :
AK PARTİ’Lİ SITKI POLAT ÇGC’Yİ ZİYARET ETTİ

sitki_polat_cemiyetAK Parti Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Sıtkı Polat Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret etti. Cemiyet Başkanı Cafer Esendemir’le sohbet eden Polat, kentin sorunları hakkında konuştu.

Basının kamuoyunu aydınlattığını ve toplumun sorunlarına ışık tuttuğunu belirten AK Parti Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Sıtkı Polat, bir kentin sorunlarının belirlenmesi ve çözüme kavuşturulması için, medya organlarıyla kurumların belirli aralıklarla bir araya gelmeleri gerektiğini söyledi. Seyhan ilçesi için hazırladığı projelerden söz eden ve ilçenin sorunlarını anlatan Sıtkı Polat, “Seyhan’ı daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek için belediye başkan adaylığına talip oldum. Partimiz uygun görürse, önce yerel seçimlerden zaferle çıkıp, ardından ilçemizin acil ihtiyaçlarını gidermek ve halkın sorunlarını çözmek için iş başı yapacağız” dedi.

“Basın Gözümüz Kulağımız”

Gazetecilerin, halkın içindeki bireyler olduğunu ve toplumun şikayetlerine en çok kulak veren kişiler olduğuna vurgu yapan Polat, şöyle konuştu:

“Kamuoyunun gözü ve kulağı olan medya organları, yerel hizmetlerin yapılabilmesi için de çok önemli. Gazeteciler, görevleri gereği, toplumun her kesimiyle sürekli görüşen ve kentin her tarafına ayak basan ve büyük fedakarlıklarla görevini sürdüren kişilerdir. Gazetelerin dile getirdiği sorunları görerek, çözüm üreten kurumlar başarıya daha çabuk ulaşırlar. Yerel hizmetlerde, halka hizmet esastır. Yerel yönetimler de basın kuruluşlarının ayakta kalabilmesi ve hatta güçlenmesi için destek olmalı, kent için ihtiyaç olan projelere birlikte adım atabilmeliyiz.”

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ise, Sıtkı Polat’ın aday adaylığının hayırlı olmasını dileyerek, basın camiası olarak, yerel yönetimlerle sürekli işbirliği içinde olmaya dikkat ettiklerini ve kentin sorunlarının çözümü noktasında her zaman göreve hazır olduklarını kaydetti.

YORUM YAP