Gündem Adana

AK PARTİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

AK PARTİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
18 Şubat 2014 - 18:01

AK Parti Adana İl Başkanlığı, 2014 Yerel Seçimleri için yarışacak listesini tamamlayıp 17 Şubat itibari ile Seçim Kurulu’na teslim etti.

30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri için sırasıyla; önce Büyükşehir Belediye Başkan Adayını, ardından ilçe Belediye Başkan adaylarını belirleyen ve ilan eden AK Parti, Adana’da İl Başkanlığı’nın titiz ve disiplinli çalışması sonucu Belediye Meclis üyesi adaylarını son günden bir gün önce teslim ederek seçime nedenli hazır olduğunu kanıtlamış oldu.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Başkanı Avukat Fikret Yeni, 17 Şubat Pazartesi günü Belediye Meclis üyesi aday listesini Seçim Kuruluna teslim ettiklerini belirterek, aday adaylığı sürecince centilmence rekabete giren ve parti disiplininden ayrılmayan aday adaylarına teşekkür etti.

İŞTE TAM LİSTE

AK PARTİ’NİN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
Seyhan:
 Abdullah Ersöz, Kenan Şenbayrak, Aysun Kocabaş, Yalçın Limoncu, Muhammed Aksoy, Ali Çoşkun, Ahmet Aktürk, Mihdi Öztop, Serap Torun, Esef Şahin, Yelda Yurt, Özdemir Gökdemir, Mustafa Akdağ, Ahmet Yarar, Harun Cavlak, Hikmet Sonel, Mustafa Kaya, Mehmet Kaya, İlkay Öztoprak, Sedat Sefil, Muhyittin Güzel, Rojbin Büyükfidan, Mehmet Emin Aç, Mustafa Aydın, Ahmet Bolat, Halil Karabulut, Ahmet Sungur, Sultan Ayaz, Ercan Aslanel, Ramazan Balçık, Ahmet Albostanlı, Mehmet Demircan, Pınar Sözümert, Ali Rıza Birinci, Ahmet Morkoyun, Caner Kızılyaka, Halis Kassap, Salih Bayramoğlu, Mehmet Tekin ve Mahmut Bozkurt.

Çukurova: Adil Yiğenler, Mehmet Saygın, Cumali Akkuş, Aslı Çelik, Cumali Orçun Sarıgül, Ali Cengiz Taşcı, Kasım Aras, Necip Fazıl Cengil, Zekeriya Yıldızoğlu, Mürüvet Akdoğan, Ömer Faruk Akkaş, Mustafa Uslu, Bülent Dalyan, Recep Özdemir, Eda Genç, Hamit Sütçü, Mehmet Gül, Serhan Güngör, Çetin Batu, Mustafa Akar, Hasan Güler, Mahmut Ekmekçi, Haşim Arlıer, Selçuk Çelik, Yıldıray Özbek, Abdurrahman Yer, Celalettin Güvel, Erkoç Özyürek, Derya Beyaz, Adnan Pampal, Alican Öcal, Ahmet Yılmaz ve Ahmet Tıraş.

Yüreğir: Ozan Gülaçtı, Ahmet Ali Bozkurt, Abdulkadir Karanalbant, Hüseyin Özaydın, Aslıhan Yavuz, Ömer Aygün, Celal Turan, Mustafa Kılıç, Ahmet Çözer, Yaşar Turan, Necim Tantik, Fatma Evcimik, Yusuf Can, Recep Kabaklı, Hüseyin Alagöz, Ömer Şayir, Bihter Eşelioğlu, Mahmut Kaya, Ali Müfit Ekici, Veli Seyhan, Müberra Kara, Nuh Sevgi, İbrahim Dölek, Mehmet Alp, Ulviye Önsel, Fuat Gündüz, Turgay Boztepe, Gülperi Alpboğa, Elmas Yozcu, Gaffar Pamuk, Halil Güher, İjlal Atay ve Sami Durmuş.

Sarıçam: Cumali Altınöz, Mehmet Akçalı, Vedat Karadağ, Gülsüm Yadsıbaş, Halil Türkmen, Ömer Kaya, Ertuğrul Aytekin, Cengiz Karabudak, Bayram Sert, Ahmet Çoşman, Gülhan Yılmaz, Ali Aksoy, Mustafa Bayram, Yunus Köse, Mahmut Çoşkun, Gürsoy Keklik, A.Fuat Şen, Cebrail Kara, Kamil Sarı, Mehmet Özler, Meryem Nurlu Ünlü, Ercan Dural, Veysel Çelik, Mehmet Tuluk, Osman Çay, Bekir Yıldırım, Mehmet Ali Farsak ve Cüneyt Kaya.

Ceyhan: Ahmet Nuri Sabuncu, Özcan Özal, Selahattin Güler, Zafer Topaloğlu, Z. Candan Karataş, Hanife Şumnu, Sami Özsoy, Uğur Aygül, Murat Yürük, Taner Cerit, Eyyüp İkidağ, Halil İbrahim Savaş, Umut Topal, Tuncer Karabey, Mustafa Elitaş, Habibe Turan, Hakan Uçaral, Sabri Güneş, Mahmut Memiş, Ahmet Bozgeyik, Mustafa Maharaç, Mahmut Kaplan, Hacı Tahir Kıllı, Erkan Yağcı, Alper Sıdar, Hakan Tanatar, Özcan Tanış ve Şeniz Keyf.

Kozan: Zafer Kara, Salim Akkoç, Arif Kütük, Ali Tüfekli, Fatma Tutar, Miktat Akçalı, Ali Baysal, Hüseyin Çetin, Abidin Kaymak, Ahmet Çankaya, Mürşit İnceler, Yurdagül Poyraz, İbrahim Bozkurt, Salih Kalın, Ferit Kökyıldırım, Salih Ayhan, Polat Kaya, İbrahim Tanrıverdi, Mehmet Has, Halit Kürşat Aktamış, Kemal Yıldırım, Hakan Özcan, Altan Şahin, Muhammet Çürümez, Fatma Durmuşoğlu, Selami Bozkurt, Emine Yüce ve Erkan İmen.

Karaisalı: Abdullah Sakarya, Abdulcelil Sak, Mustafa Ekici, Durdane Çopuroğlu, Osman Kurdak, Celalettin Sürme, Hasbi Özenir, Cavit Namdar, M. Akif Çoşgunoğlu, Fikret Güven, Mustafa Arıcı, Etem Koşcu ve Harun Aldatmaz.

Pozantı: İbrahim Doğan, Mahmut Sezer, Mehmet Yurtçu, Nigar Kartal, Mehmet Erdem, Ahmet Güven, Kamil Erbil, Mehmet Öz, Yaşar Bakan, Adnan Maden, Mahmut Tüfekçi, Mikail Erdem ve Salim Aşkın

Yumurtalık: Mithat Altunay, Refik Şen, Osman Güneği, Mustafa Kara, Osman Nennioğlu, Melike Güler, Recep Aşkar, Mesut Altınkayak, Kadir Seyhan ve Musa Atarcık.

Tufanbeyli: İbrahim Özen, Cuma Boğatekin, Mehmet Keçe, Ahmet Ünal, Oktay Ciper, Veli Alçı, Bekir Bakadur, Özal Yıldırımcan, Cuma Karan ve Bekir Birer.

Saimbeyli: Ali Çaldır, Yüksel Topal, Musa Yenen, Murat Özdamar, Yakup Altınsoy, Mehmet Emin Kekeç, Mahir Akbolat, İbrahim Akbulut, Mehmet Ay ve Şevki Işık

Aladağ: Halil Şahan, Mehmet Yapıcı, Aydın Soydan, Ahmet Canbulat, Fadime Ateş, Al Doğan, Yusuf Kırcılı, Mahmut Bulut, Ahmet Akçay ve Celil Yavaş

Feke: Burhan Şengün, Emrah İncer, Muharrem Bayar, Ahmet Akpınar, Nihat Şener, Sebahattin Gökdam, Şükriye Kızıloluk, Yaşar Karakoç, Ali Duran ve Mustafa Türker

İmamoğlu: Hasan Ali Çetin, Bülent Özer, Süleyman Sert, İsmail Sağlam, Ali Arı, Yusuf Aydın, İsmail Biçer, İshak Tatar, Ramazan Bargöz, Osman Akbaşlı, Faruk Akkeş, Rafi Düşünür ve Hakim Bakcan

Karataş: Mahir Sudi Karataş, Cengiz Çölkesen, Vedat Metin, Ozan Ferman Özcan, Rahmi Göçer, Namit Yılmaz, Mehmet Gangal, Murat Kumlu, Abdullah Küskün, Hüseyin İnce, Cemil Kakilli, Mehmet Çıngır ve Hasan Kaplan.