Gündem Adana

AGİAD’DAN SERT TEPKİ

AGİAD’DAN SERT TEPKİ
11 Aralık 2016 - 16:06

 

gulumsunadaliAdana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Başkanı Gülümsün Adalı, İstanbul Beşiktaş’ta 30’u polis, toplam 38 vatandaşın şehit edildiği hain terör saldırısını kınadı. Nereden ve kimden gelirse gelsin terörist faaliyetlerin her türlüsünü nefretle kınayan Adalı, patlamalarda yaralanan 155 vatandaşımıza da acil şifalar diledi.

Tüm insanlığın adı ne olursa olsun terör örgütlerine karşı topyekün mücadele vermesi gerektiğini kaydeden Adalı, “Türkiye Cumhuriyeti büyük bir devlettir ve sorunların üstesinden gelebilecek güçtedir. Tüm sivil toplum kuruluşlarımızla, vatandaşlarımızla el ele vererek vatanımıza kast edenlere meydanı boş bırakmayacağız. Hiçbir suçu günahı olmayan vatandaşlarımızın hayatlarının baharında hain saldırılarla hayattan koparılmasına kimsenin gönlü razı olamaz” diye konuştu.

Tüm şehitlere Allah’dan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileyen Adalı, “Milletimizin başı sağolsun. Ümit ediyorum ki bu son olur. Ülkemizin barış, huzur ve refahını hedef alan her kim olursa olsun şidtetle ve nefretle kınıyoruz” dedi.

marmaris tekne turu