Gündem Adana

AGİAD ÜYELERİ BULUŞTU

AGİAD ÜYELERİ BULUŞTU
29 Aralık 2016 - 12:27

agiad-5ADANA – Adana Genç İşadamları Derneği’nin (AGİAD), geleneksel öğle yemeği buluşmaları sürüyor. AGİAD’ın yeni yönetimince bu dönem üçüncüsü gerçekleştirilen geleneksel etkinlikte, iş dünyasının genç temsilcileri yine buluşup dayanışma örneği gösterdi. 2016’ya veda edilen yemekte konuşan AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı, “AGİAD ailesi olarak yine birlikteyiz, birlikte güçlüyüz” dedi.
agiad-4BÜYÜK İLGİ
AGİAD üye ve yöneticilerinin buluştuğu etkinlik, Galeria İş Merkezi’ndeki İncir Restaurant’ta gerçekleştirildi. İş dünyası bileşenlerini bir araya getiren geleneksel AGİAD dayanışma ve kaynaşma etkinliği, yine büyük ilgi gördü. Konukların kapıda karşılandığı geleneksel buluşmaya, üyelerin yanı sıra AGİAD’ın eski başkanları ve yöneticileri de ilgi gösterdi. Her ayın son Çarşamba günü AGİAD üyelerine ait olmak kaydıyla farklı bir mekanda yapılan buluşmada, AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı ve yönetim kurulu üyeleri, etkinliğe katılanlarla sohbet edip görüş alışverişinde bulundu.
agiad-3ÜYELERE TEŞEKKÜR
İlgi gösteren katılımcılara teşekkür eden AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı, AGİAD ailesinin dayanışma ve kaynaşma etkinliklerine süreklilik kazandırdıklarını anlattı. İş dünyasının genç temsilcilerini yine buluşturmanın mutluluğunu paylaşan Adalı, “AGİAD, Türkiye’nin ve Adana’nın önemli bir markası. Üyelerinden aldığı güçle daha fazla büyüyen derneğimiz, her geçen gün gücüne güç katıyor. AGİAD ailesi olarak yine birlikteyiz, birlikte güçlüyüz. Ailemizin buluşması hepimizi çok mutlu ediyor” diye konuştu.
agiad-2YENİ YILI KUTLADI
Hain terör saldırıları ve darbe girişimi nedeniyle 2016 yılında Türkiye’nin zor bir dönem geçirdiğine dikkat çeken Gülümsün Adalı, “Ülkemiz mutlaka FETÖ ve terör belasından kurtulacak. Umarız 2017, tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirir. Ekonomi dünyası da 2017’den umutlu. Ekonominin iyi bir seyir izlemesini diliyoruz. Herkesin yeni yılını şimdiden kutluyorum” diye konuştu.
agiad-1

marmaris tekne turu