Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.09
EURO35,0494% 0.54
STERLIN41,1488% 0.47
FRANG35,2874% 0.44
ALTIN2.452,68% -0,37
BITCOIN69.882,03-0.14

ADAY ADAYLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi :
ADAY ADAYLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

kozan_mhp_kahvaltiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kozan İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu kahvaltıda bir araya gelen MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve MHP Kozan Belediye Başkan Aday adayları kahvaltıda buluştu.

Kozan Dilek Sofrası’ndaki kahvaltının açılış konuşmasını MHP Kozan ilçe Başkanı Mehmet Sevgili yaptı. Sevgili, amaçlarının birlik ve beraberlik içersinde önümüzdeki yerel seçimleri başarıyla tamamlamak olduğunu söyledi.

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise yaptığı konuşmada “ Hareketimiz için Kozan’ın önemini biliyoruz. Cennet Mekân Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey ilk kez Adana’dan Milletvekili olduğunda ‘Ben Kozan’ın Milletvekiliyim’ demiştir. İki dönemdir Kozan’da iş kazası yaptık. Ama artık tedbirimizi aldık. Tüm aday adaylarımız buradalar; Kozan’ın özüne dönmesi artık şart olmuştur.  ” dedi.

Başkan Sözlü, şunları kaydetti:  “Adana eskiden büyükşehirdi artık bütünşehir oluyor. Yeni yasayla birlikte Adana Büyükşehir Belediye Başkanı tüm ilçelerin de Belediye Başkanı olacak. Biz tüm Adana’nın sorunlarını ve problemlerini biliyoruz. Kısa, orta ve uzun vaade yapacak olduğumuz projelerimiz var. Bunları hayata geçirdiğimiz zaman Kozan da, Feke de Saimbeyli ve Tufanbeyli de oldukları yerlerde gelişecektir. Buraların cazibe merkezi olmasını sağlayacağız. İnsanımızın olduğu yerde işini aşını kurması önemlidir.  İstikbalde 200 bin nüfuslu bir Kozan’ı hayal etmek çok da zor değil”

MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu ise yaptığı konuşmasında birlik ve beraberlikten taviz verilmemesi gerektiğini vurgulayarak, “Sayın Belediye Başkanımız ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Sözlü Bey biraz önce teşkilatımız için Kozan’ın önemini belirtti. Allah aday adaylarımızın hepsinden razı olsun. yaklaşık bir yıldan bu yana durmadan çalışıyorlar. Burada 9 aday adayı arkadaşımız var. Hepsi de gönlümüzde yeri olan arkadaşlarımız ama bunlardan sadece biri aday olacak. İnşallah aday belirlendikten sonra da bu birlik beraberliğimizi devam ettirip başarıya ulaşacağız” dedi.

Bu seçim Türkiye’nin seçimi olacak

Önümüzdeki yerel seçimlerin sadece bir belediye başkanlığı, bir meclis üyeliği seçimi olmayacağını vurgulayan İzgioğlu, “Yapılacak olan seçimleri sadece yerel seçimler olarak değerlendirmeyelim. Bu seçimlerin hemen akabinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve bir yıl sonra da genel seçimler var. Bu seçimleri birlik ve beraberlik içinde geçirelim. İleriki günlerde daha da kenetlenelim” şeklinde konuştu.

Toplantıya, MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, İl Kadın Kolları Başkanı Ayla Gül Emrahoğlu, MHP Kozan İlçe Başkanı Mehmet Sevgili, Kozan Ülkü Ocakları Başkanı Kenan Avşar, Kozan Kadın Kolları Başkanı Ayten Acar, MHP Kozan Belediye Başkan aday adayları, Etem Pazarcı, Ender Çulhacı, Halil Yağbasanlar, H.Haluk Özen, Musa Öztürk, Mustafa Halaçoğlu,  Mustafa Tanrıverdi, Tarık Kaplan ve Yaşar Şenöz, eski ilçe başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.

YORUM YAP