Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.13
EURO34,9943% 0.02
STERLIN40,9737% 0.04
FRANG35,3710% 0.16
ALTIN2.507,07% 0,16
BITCOIN70.126,68-1.248

“ADANA’NIN DEĞİŞİMİNE GELİYORUZ”

Yayınlanma Tarihi :
“ADANA’NIN DEĞİŞİMİNE GELİYORUZ”

yildiray_arikan_secim_calismasiÇukurova Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, seçim çalışmalarını mahalle gezileriyle sürdürüyor. Seçmenlerle bir araya gelerek sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen Başkan Yıldıray Arıkan, hem projelerini anlattı hem de seçmenlerden tüm adaylar için oy istedi.

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, CHP İl Başkanı Orhan Sümer, Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram ve CHP Yüreğir İlçe Başkanı Turgut Üstün ile seçim çalışmaları kapsamında belde statüsünden çıkarılan Doğankent’e gitti. CHP Parti Meclisi Üyesi Murat Karayalçın’ın da katıldığı mahalle toplantısını çok sayıda seçmen izledi. Tüm adayların Adana için bir şans olduğundan söz eden Parti Meclisi Üyesi Murat Karayalçın, Başkan adaylarımız elele vererek 30 Mart’ta Adana’ya büyük bir değişim yaşatacaklar. Halkımıza belediye hizmetlerini en iyi şekilde sunmak için Yüreğir’de sizden biri olan Orhan Bayram, büyükşehirde de tecrübeli belediye başkanı Yıldıray Arıkan için oy istiyorum’ dedi. Belde belediyesiyken 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde dört mahalleye dönüşen Doğankent’in birçok sorunu olduğundan söz eden Başkan Yıldıray Arıkan, ‘Burada çok büyük bir alt yapı sorunu var. Dökülen kat kat asfalttan dolayı evler artık sokakların altında kalmaya başlamış. Halen ciddi bir şekilde kanalizasyon sorunu yaşanıyor. En önemlisi ise bir sağlık merkezinin olamaması. Halkımız bize inansın ve güvensin. Orhan Bayram kardeşimle birlikte neler yapabileceğimizi göreceksiniz. Bu problemlerinizin hepsini çözeceğiz. Sadece burası için söylemiyorum. Biz Adana’nın değişimine ve dönüşümüne geliyoruz’ diye konuştu.

Doğanken’tin ardında Seyhan Mahallesi’nde halkla buluşan Başkan Yıldıray Arıkan daha sonra Kışla Mahallesi’ndeki Balcalı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlemiş olduğu toplantıya katıldı. Çok sayıda seçmene bir konuşma yapan Başkan Yıldıray Arıkan, ‘Kışla Mahallesi birçok sorunu ve sıkıntısı olan mahallelerimizin başında yer alıyor. Biz bu sıkıntılarınızı çok iyi biliyoruz. Kışla Mahallesi için çok güzel projelerimiz var. İki köprü yapacağız ve Kışla Mahallesi’ni Seyhan ile Çukurova’ya bağlayacağız’ dedi.

Kışla Mahallesi’nin ardından Karataş İlçesi ile Bahçe Beldesi’ne giden Başkan Yıldıray Arıkan, hem projelerini anlattı hem de belediye başkan adaylarına oy istedi.

 

YORUM YAP