Gündem Adana

“ADANA’DA SEÇİMLERİ KAZANACAĞIZ”

“ADANA’DA SEÇİMLERİ KAZANACAĞIZ”
27 Ocak 2014 - 14:12

zeydan_karalar_yakup_akkayaCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar’ın Seçim Koordinasyon Merkezi’ni Ziyaret etti. CHP’nin Adana’da kazanacağına inandığını belirten Akkaya “Kimsenin kuşkusu olmasın, bu yerel seçimde Seyhan’ı da, Çukurova’yı da Büyükşehir’i de alacağız ” dedi…

Merkez’in Çalışmalarını Beğendi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar’ın Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette İl Başkanı Orhan Sümer ve ilçe Başkanı Reşit Karakuş’ta hazır bulundu. “Halkın iktidarına hazırlık merkezi” olarak adlandırılan Seçim Koordinasyon Merkezi’ni gezen Akkaya, çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Özellikle çalışma masaları ile ilgili bilgi alan Akkaya, engelli masası, genç masası ve seçmen masası şeklinde yapılan çalışmalardan memnun kaldı.

Seçim Koordinasyon Merkezi’ni gezdikten sonra Seyhan Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar ile sohbet eden Genel Başkan Yardımcısı Akkaya, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Adana’da kazanacağını söyledi. Akkaya, ”Adana’da edindiğim izlenim gerçekten çok güzel. Emin olun burada seçimleri kazanacağız. Yeni sloganımızda olduğu gibi ‘Varlık içinde, birlik içinde, özgür biçimde’ seçileri kazanacağız” şeklinde kullandı.

En İdeal Liste Adana’da…

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya Adana’daki aday listesinin en ideal liste olduğunu söyledi.

Seyhan’da seçimleri kazanabilmek adına gece gündüz çalıştıklarını belirten CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar ise ilk yaptıkları işin seçmeni sandığa götürmek ve vatandaşlık görevi olan oy kullanama işlemini yaptırmak için çalışmak olduğunu söyledi. Karalar, “Seyhan’da 21 bin 656 seçmen listelerden silinmiş. Biz ilk olarak bu kişileri bularak sandığa gidebilmelerini sağlamaya çalıştık. Bununla birlikte hedefimizi 160 bin üzerinde tutuyoruz. Bu rakamı alabilir isek ki alacağımızdan şüphemiz yok; Büyükşehir’e önemli katkı sağlarız.” İfadelerini kullandı.