Gündem Adana

ADANA İÇİN ORTAK AKIL ÇAĞRISI

ADANA İÇİN ORTAK AKIL ÇAĞRISI
16 Ağustos 2018 - 8:02
chpziyaretler (5) chpziyaretler (6)Meclis’in tatile girmesinin ardından ziyaretlerini hep birlikte gerçekleştiren CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, Adana’nın sorunlarının ortak akılla çözülebileceğini kaydetti
CHP’li 4 milletvekili birlikte çalışıyor
Adana için ‘ortak akıl’ çağrısı
“Adana’nın sorunlarını birlikte çözebiliriz”
chpziyaretler (7) chpziyaretler (8)ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, Adana’nın sorunlarının ancak birlikte mücadele ve dayanışma ruhuyla çözülebileceğini söyledi. Hep birlikte ziyaretlerini sürdüren CHP’li milletvekilleri kentin kalkınması ve gelişmesi için ortak bir akıl etrafında birleşilmesini istedi.
chpziyaretler (1)Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) 1 Ekim’e kadar tatile girmesinin hemen ardından ilçelerden köylere, ovadan yaylalara ve kent merkezine kadar hep birlikte ziyaretler düzenleyen CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, yine boş durmadı. CHP’li milletvekilleri ilk olarak DİSK’e bağlı Tüm Emekliler Sendikası’nda ‘Emek ve demokrasi mücadelesinden emekli olunmaz’ diyen emeklilerle bir araya geldi. Sendika Şube Başkanı Mehmet Bunsuz ve emeklilerle sohbet eden CHP’li milletvekilleri, insanca bir yaşam mücadelesi veren emeklililerin her zaman yanında olduklarını belirtti.
chpziyaretler (9) chpziyaretler (4)CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİ HER YERDE
CHP Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut daha sonra Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’ı ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. CHP’li milletvekilleri, Adana İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız ile de buluştu. Türkiye Emekliler Derneği Adana Şubesi’nde Başkan Seyfi İyiyürek ve emekliler ile bir araya gelen CHP’li milletvekilleri, Adana Yapı Müteahhitleri Derneği’ni de (AYAMDER) ziyaret etti.  AYAMDER Başkan Nadir Vurankaya, yöneticiler ve üyeleriyle buluşan CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, daha sonra Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin (TSYD) ‘Yeni Sezona Merhaba’ etkinliğine katıldı. TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın ve yönetiminin vefa örneği gösterdiğine işaret eden CHP’li milletvekilleri sporun birleştirici gücünün tüm kesimlere yayılmasını diledi.
chpziyaretler (3) chpziyaretler (2)“ADANA İÇİN BİZ VARIZ”
Adana’nın sorunlarının ancak birlikte mücadele ve dayanışma ruhuyla çözüleceğini söyleyen CHP Milletvekilleri Barut, Sümer, Şevkin ve Bulut, “Yükselen döviz, her alanda yaşanan maliyet artışı, işsizlik ve yoksulluğa karşın kentin kalkınması ve gelişmesi için ortak bir akıl etrafında birleşilmesi gerekiyor. Bizler de bu sorumluluk duygusuyla hareket ediyoruz. Adanamızın yararına olan her işte siyasi ayrım gözetmeden biz varız. Adana ve ülkemiz için gece gündüz durmadan çalışıyoruz. Yorulmadan ve yılgınlığa düşmeden, başaracağımıza inanıyoruz. Gelin bu çabamıza siz de destek verin” dedi.