DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“AÇIK ARA KAZANIRIZ”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
“AÇIK ARA KAZANIRIZ”

sezerCHP Ceyhan belediye meclis üyesi adayları Belediye başkan adayı Arif Sezer ve CHP Ceyhan İlçe Başkanı İlyas kurt ile geniş kapsamlı istişare toplantısında buluştu. CHP Ceyhan’da üzerindeki ölü toprağını attı. Ceyhan belediyesi Belediye Meclis üyesi adayları CHP Ceyhan İlçe binasında Belediye başkan adayı Arif Sezer ve İlçe Başkanı İlyas Kurt nezdinde geniş kapsamlı istişare toplantısında buluştu. CHP Belediye meclis üyesi adayları hep bir ağızdan, “Ceyhan’da seçimi almak bizim için önemli değil bizim hedefimiz CHP’nin tarihinde görülmemiş açık ara farkla seçimi almaktır” dediler.

Kendi aralarında komite oluşturan Belediye meclis üyesi adayları seçimi açık ara farkla alabilmek için görev taksimatı yaptılar. CHP Ceyhan İlçe başkanı
İlyas Kurt aday tespiti sırasında meydana gelen sitemlere değinerek “ Önemli olan sen ve ben değildir. Önemli olan seçimi açık ara farkla kazanabilmektir. Biz CHP olarak siyasi partiler tarihinde görülmedik bir şekilde açık ara farkla Ceyhan seçimlerini kazanarak CHP tarihinde eşi benzeri görülmedik destan yazacağız” dediler.

CHP Ceyhan belediye başkanlığı adayı Arif Sezer Belediye Meclis üyesi adaylarına hitaben yaptığı konuşmasında öncelikle CHP Ceyhan İlçe Örgütüne teşekkür ederek, “ Örgüte çok şey borçluyuz, Kadın Kolları’yla,  Gençlik Kolları’yla, 4 bin küsur üyesi bulunan partiyi 25 bin küsur üyeli bir örgüt haline getirdiler.

Bu tam bir başarıdır. Bu gün eğer Ceyhan’da CHP rüzgârı esiyorsa bu tamamen İlyas kurt yönetimindeki CHP Ceyhan örgütünün başarısıdır. Bundan sonra bize, hepimize düşen görev seçimi açık ara farkla almaktır. Sitemler, sitayişler olacaktır. Bunların tamamı geçicidir. Amaç ülkenin bölünme tehdidine karşı aynı saflarda birleşerek mücadele etmektir. Bu safın adı da günümüzde CHP’dir. Bu bir seferberlik ilanıdır. Mutlaka zaferle kazanılmalıdır.” Dedi.

YORUM YAP