tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin

ABDULLAH ÇALIŞKAN MIDIK MAHALLESİ’NDE

ABDULLAH ÇALIŞKAN MIDIK MAHALLESİ’NDE
29 Ocak 2014 - 8:43

abdullah_caliskanMıdık Mahallesi’nde halkla buluşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, herkese eşit ve adaletli hizmet götüreceklerini söyledi.

Seçim çalışmaları kapsamında Mıdık Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan ilkeli, onurlu, dürüst ve ahlaklı siyaset vurgusu yaptı.

Mıdık Mahallesi’nde Belediyecilik anlayışından bahseden ve asla maskeli siyaset yapmayacaklarının altını çizen Çalışkan “İlkeli, onurlu, dürüst ve ahlaklı bir siyaset anlayışımız var. Asla maskeli siyaset yapmadık. Gittiğimiz bölgeye göre söylemler üretmedik. Bizim cebimizde çıkarıp takacağımız maskemiz yok. Bu güne kadar nasıl siyaset yaptıysak aynı şekilde siyaset yapacağız” dedi

Seyhan’da Eşit Hizmet Alınamadığı İçin Problem Oldu

Seçim kampanyasını Adana’nın kurucusu olan Ramazan beyliğinin ölmüşlerine dua ederek başlattıklarını ifade eden Çalışkan şunları söyledi;

“Seçim kampanyamızı 3 sembol değerden başlattık.  Ramazan Beyliği’nin ardından Akkapı Mahallesinde bulunan ve Adana’nın kurtuluşu sırasında büyük mücadeleler veren Şeyh Cemil Nardalı için dua ettik. Daha sonra Yeşiloba Şehitliğine giderek orada da dua ettik. Bu asla seçime yönelik değildi. Başkan olduktan sonra da biz bu düşünce tarzımızı, tüm hemşerilerimize hizmetlerimizle göstereceğiz. Seyhan’da bugüne kadar eşit hizmet alınamadığı için hep problem oldu. Belediyeyi kim kazandıysa onların yandaşları istihdam edildi. Böyle bir yanlışlık yapıldı. Ama biz her kesime eşit olacağız. Biz Belediye Başkanlığı dönemimizde farklı kesimlerden kardeşlerimizi Belediye Başkan yardımcısı yapacağız. Çünkü biz her kesimin temsilcisiyiz.  Bize oy versin, vermesin hiçbir önemi yok. Biz seçildikten sonra parti kimliği bir tarafa, 800 bin Seyhanlı’nın Belediye Başkanı olacağız. Biz tüm hemşerilerimize eşit ve adil hizmet götüreceğiz”

Halkın Ulaşabildiği Belediye Başkanı Olacağım

Vatandaşın karşısına gönül rahatlığıyla çıktığını anlatan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan “Milletvekilliği sırasında ne dediysek onu yaptık. Adanalı hemşerilerimizden gelen taleplere yok demedik. O nedenle biz nereye gidersek gidelim herkes bizi hayır dualarıyla karşılıyor. 20 yıldır cep numaram değişmedi, değişmeyecek. Ben her zaman halkın ulaştığı Belediye Başkanı olarak kalacağım” dedi.

taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser