DOLAR20,9783% 0.73
EURO22,5975% -0.26
STERLIN26,4130% -0.37
FRANG23,0886% 0.38
ALTIN1.313,16% -0,69
BITCOIN27.169,010.831

“30 MART’TAN SONRA HALK İKTİDAR OLACAK”

Yayınlanma Tarihi :
“30 MART’TAN SONRA HALK İKTİDAR OLACAK”

zeydan_karalar5 Ocak tarihinde 8 bin kişinin katılımı ile Seçim Koordinasyon Merkezi’ni açan Zeydan Karalar, mahalle ve sandık bölgesi örgütlenmesi kapsamında seçim ofisleri kurmaya devam ediyor. Seyhan’a bağılı mahallelerde toplam 44 seçim ofisi açıldı. Karalar, yaptığı açıklamada yeni seçim ofisleri açmaya devam edeceklerini söyledi…

Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan ilçesinde seçimleri kazanabilmek için birliktelik örneği sergiliyor. 21 Aralık’ta adaylığı ilan edilen ve 5 Ocak tarihinde Seçim Koordinasyon Merkezi’ni 8 bin kişinin katılımı ile açan CHP Seyhan Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar örgütlenmeye devam ediyor. Seyhan’a bağlı mahallerde toplam 44 seçim bürosu açan Karalar, ihtiyaç duyulan yerde büro açmaya davet edeceklerini söyledi.

Karalar: Seyhanlı Her Şeyin En İyisine Layık

Seyhanlıların yıllardır hizmetten yoksun kaldığını belirten Zeydan Karalar Seyhanlıların 30 Mart’tan sona hak ettiği hizmeti CHP belediyeciliği ile göreceğini söyledi. Karalar,” Adrese dayalı nüfus sayım kayıt sistemi ile Seyhan’ın son açılanan nüfusu 771 bin 947 kişiye ulaşmıştır. Ama gelin görün ki çoğu ilden büyük olan Seyhan bugün hizmetten yoksun. Bizler inşallah 30 Mart’tan sonra Seyhan’a Halkın belediyeciliğini getireceğiz. Bu bağlamda seçim çalışmalarımız da aralıksız devam ediyor. 5 Ocak’ta 8 bin kişinin katılımı ile “Halkın İktidarına Hazırlık Merkezi”i olarak adlandırdığımız Seçim Koordinasyon Merkezi’ni açtık. Ardından ise mahalle örgütlenmesi kapsamında toplam 44 seçim bürosu kurduk. İhtiyaç duyuldukça seçim ofisi açmayı sürdüreceğiz. Seyhanlıların CHP’ye ilgisi oldukça fazla… Biz bu ilgi ile seçimleri kazanacağımıza inanıyoruz. “ Şeklinde konuştu.

Seyhan’da Sorun Çok, Çözüm CHP…

Seyhan’ın birçok sorunu olduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karlar çözümün tek adresinin CHP olduğunu söyledi. Karalar yaptığı açıklamada, ”Seyhan, Adana’nın merkez ilçesi. Bu ilçenin normal şartlarda cazibe merkezi olması gerekli iken sorunlar yumağı haline gelmiş. İlgisizlik ve hizmet alamamaktan dolayı sorunlar katmanlaşmış. Bugün Seyhan’daki mahallerin en büyük sorunu dar ve çıkmaz sokaklar. İlçenin güneyindeki sadece 1 mahallesinde 22 çıkmaz sokak var. Bu sorun hemen hemen tüm mahallerde var. Kent merkezinde insanların toplanacağı meydanımız yok. Trafik keşmekeş, şehir merkezinde aracınızla ilerlemeniz imkânsız. Seyhan’ın bunun gibi birçok sorunu var. Bu sorunların çözümü ise halkın belediyeciliği anlayışı ile çözülecektir.” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP