Gündem Adana

22 YAŞINDAKİ GENÇTEN 2 GÜNDÜR HABER ALINAMIYOR

22 YAŞINDAKİ GENÇTEN 2 GÜNDÜR HABER ALINAMIYOR
20 Ocak 2014 - 19:59

kayip_araniyorCumartesi günü öğle saatlerinde annesine ”1 saat içerisinde geleceğim” deyip, evden çıkan 22 yaşındaki Mehmet Ertaş’tan 2 gündür haber alınamıyor.

18 Ocak Cumartesi günü öğle saatlerinde evden çıkan genç 2 gündür dönmeyince ailesi genci aramaya başladı. Çocuklarının başına bir şey gelmesinden korkan aile Mehmet Ertaş’ı görenlerin insaniyet namına kendilerini aramalarını istedi.

İddiaya göre 22 yaşındaki Mehmet Ertaş saat 13 sularında annesine “dışarı çıkıyorum 1 saate geri geleceğim” deyip evden ayrıldı. Evden ayrılmasının ardından 2 gün geçmesine karşın genç eve dönmedi. Bunun üzerine karakola giden aile kayıp başvurusunda bulundu. Gerekli incelemeyi yapan polis ekipleri genci aramaya başladı. Aile de bir yandan kayıp genci aramaya başlarken anne Huri ve baba Satılmış Ertaş, hastanelerden bilgi almaya çalıştı. Gece boyu kayıp gencin izini arayan aile aradığı ize Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi’nde ulaştı. Kayıtlara göre genç evden çıktıktan sonra Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi’ne giderek muayene olmuş. Ardından ise hastaneden çıkış yapmış. Aldığı bu bilgiyi emniyet ile paylaşan aile gencin başına kötü bir şey gelmiş olması korkusu yaşıyor.

Çocuklarının kaybolmasından dolayı acı çektiğini belirten anne Huri Ertaş, çocuğunu görenlerin insaniyet namına 0534 624 46 96 numaralı telefona bilgi vermesini istedi.

marmaris tekne turu