Ankara Escortları

DOLAR32,1937% 0.11
EURO34,9149% -0.17
STERLIN41,0001% 0.17
FRANG35,2218% -0.2
ALTIN2.475,71% -1,09
BITCOIN70.132,99-0.458

ZUHAL AŞLAMACI İSMİ ÖN PLANDA

Yayınlanma Tarihi :
ZUHAL AŞLAMACI İSMİ ÖN PLANDA

zuhal_baskanAk Parti Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Zuhal Aşlamacı, “İstanbul’da başlattığı hizmet anlayışını önce Türkiye’ye sonra Afrika, Ortadoğu ve Balkanlardaki kardeş ve mazlum milletlere yansıtan Sayın Başbakanımız Büyük Usta Recep Tayyip Erdoğan’nın belediyecilik ve hizmet anlayışını Seyhan’da hâkim kılacağıma söz veriyorum” dedi.

Bir alanda başarılı olmanın temel şartının; ‘önce inanmak, sonra hayal kurmak ve nihayetinde tüm gücünüz ve gayretinizle samimiyetle çalışmaktan geçtiğini’ ifade eden Ak Parti Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Zuhal Aşlamacı, “Seyhan Belediye Başkanlığı’na talip olurken başarının temel şartı kabul ettiğim unsurların eksiksiz olduğunu gördüm. Bu anlamda, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a layık bir belediyecilik ve hizmet anlayışını Seyhan’da hâkim kılmak için kollarımı sıvadım” diye konuştu.

Seyhan Belediye Başkanlığı’na aday adaylığı sürecinde geçmiş siyasi tecrübeleri ve iş yaşantısının yanında aktif olarak sürdürdüğü sosyal projelerindeki çalışma arkadaşlarıyla da yoğun istişareler sürdürdüğünü belirten Başkan Aday Adayı Zuhal Aşlamacı, “Millete efendi değil hizmetkâr olmak gerektiği anlayışını ilke edinen ve bunu her fırsatta dile getiren bir siyasi liderin çalışma ekibinde olmak bizler için dün olduğu gibi bugünde ve elbette gelecekte de bir şeref vesilesi olacaktır. Bu çerçevede milletimize hizmet etmek için yola çıkarken talip olduğumuz ağır sorumluluğun farkındayız. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak doğup büyüdüğüm Seyhan’ın her sokağının, her mahallesinin ve kısaca her hanesinin, Türkiye’de yeni bir devir başlatan Recep Tayyip Erdoğan’a has belediyecilik anlayışı ile dolup taşması için elimden gelenin fazlasını yapacağıma, yalnızca elimi değil tüm gövdemi sorumluluğun altına koyacağıma huzurlarınızda söz veriyorum” şeklinde konuştu.

 

YORUM YAP