DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ZİYARETÇİ AKINI

Yayınlanma Tarihi :
ZİYARETÇİ AKINI

bilal uludagAdana Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aytaç Durak, Bilim Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy ile Sarıçam’da faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinin yöneticileri Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’u ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dediler.

Aytaç Durak’ın Adana’ya önemli hizmetleri olan ve siyasetin bilgi birikimi ve deneyimi olan siyasetçi olduğuna dikkat çeken Uludağ,  “Her zaman sizlerin deneyim ve bilgi birikiminizden faydalanacağız.” dedi. Eski Başkan Durak ise Başkan Uludağ seçimlerde gösterdiği başarıdan dolayı kutladı ve Sarıçam’da başarılı hizmetler yapacağına inandığını söyledi.

Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy da Baştan Uludağ’ı başkanlığa seçilmesinden dolayı kutladı ve görevinde başarılar diledi. Yeni üniversitenin kampus alanının Sarıçam’da olacağını ve belediye ile sürekli diyalog içinde olacağını belirten Ersoy, Sarıçam’ın ufkunun açık olduğunu söyledi. Başkan Bilal Uludağ ise Çukurova Üniversitesinden sonra Bilim Teknoloji Üniversitesinin de bu bölge de yapılacak olmasının Sarıçam için bir şans olduğunu bu şansın iyi kullanılması gerektiğine dikkat çekti.

Sarıçam’da faaliyet gösteren Amatör spor kulüplerinin yönetici ve başkanları da Başkan Bilal Uludağ’ı makamında ziyaret etti. Sarıçam Burukspor Başkanı Cabbar Konuk, İncirlikspor Kulüp Başkanı Vedat Karadağ, Suluca Organize Sanayispor Başkanı Ertuğrul Aytekin, Baklalıspor Kulüp Başkanı Murat Mert ve Kürkçülerspor Kulüp Başkanı Metin Eker ziyaretlerinden amatör kulüplerin faaliyetleri hakkında bilgi sundular. Başkan Bilal Uludağ ise amatör spor kulüplerinin önemini bildiğini belirterek bundan önce olduğu gibi bundan sonra da belediyenin imkanları doğrultusunda desteklerinin devam edeceğini kaydetti.

YORUM YAP