Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

‘ZAVALLI DAVUTOĞLU DEBELENİYOR’

Yayınlanma Tarihi :
‘ZAVALLI DAVUTOĞLU DEBELENİYOR’

mhp555bahceli5

DEVLET BAHÇELİ, ADANA’DAKİ KONUŞMASINDA SIK SIK ÖKSÜRDÜ.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Osmaniye mitinginin ardından Adana’da konuştu. Uğur Mumcu Meydanı’nı dolduran partililerine hitap eden Bahçeli, Adana’da durdurulan MİT tırları nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu korku sardığını savundu.

Sözlerine ‘Allahına gurban Adana’ diyerek başlayan Bahçeli, “Bugün buraya gelirken Adana’nın coşacağını biliyordum. Bugün Adana’nın mahşeri bir kalabalıkla ayağa kalkacağına inanıyordum. Ve çok şükür haklı çıktım. Allahına Gurban Adana… Bu ne muhteşem heyecan. Gösterdiğiniz muazzam ilgi ve yakınlığa teşekkür ediyorum” dedi.

TÜM İLÇELERİ SAYDI

Uğur Mumcu Meydanı’ndaki kalabalık karşısında sevinçli olduğu gözlenen Bahçeli, “Başarımızın için mücadele gösteren her Türkiye sevdalısına Adana’dan şükranlarımı sunuyorum” Teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam, Karaisalı, Aladağ, İmamoğlu, Feke, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Tufanbeyli, Yumurtalık, Ceyhan’a yürekten selamlarımı gönderiyorum.  Seçimlerin ülkemizin birliğine, milletimizin dirliğine, insanımızın refahına en üst düzeyde katkılar sağlamasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Seçimlerin barış, huzur, güven ve demokratik çerçevede geçmesini temenni ediyor, milletvekili adaylarımıza ve siyasi partilerimize başarılar diliyorum” diye konuştu.

bahceli4“HIRSIZLAR KÖŞE BAŞLARINI TUTMUŞ”

Seçimin 54. ve son açıkhava toplantısını Adana’da gerçekleştirdiklerini vurgulayan Bahçeli, şunları söyledi:

“Finali burada yapıyoruz. Düğümü burada atıyoruz. Adana’nın desteğiyle yürümenin arzusundayız. Gönüllere girmek için yürüdük, gönülleri kazanmak, vicdanlarda buluşmak için yürüdük. Türkiye’nin önünü açmak, vatanın ümidi olmak için yürüdük.  Yorulmadık, savsamadık, gevşemedik, gerilemedik, esnemedik, aksamadık, nefessiz kalmadık. Attığımız her adımın Türkiye’nin çıkarına olduğunu bilerek yürüdük. Hırsızlar köşe başlarını tutarken yerimizde sayamazdık. Hainler Türk milletine kastederken yerimizde kalamazdık. Yoksulluk ve yolsuzluk illeti zirveye çıkmışken seyredemezdik. Devletin bölünmez bütünlüğü operasyon geçirirken duramazdık. Yürüdük milletimizle buluştuk. Buraya kadar yürüyüşümüz çığ gibi büyüdü.

Söz ve karar şimdi Adana’da… Sizler de bize katılıp iktidara kadar yürüyecek misiniz? İnançla, iddiayla ve cesaretle bizimle yürüyecek misiniz? MHP ile yürüyüp Türk düşmanlarının önünü kesecek misiniz? Bu evetler Çukurova’nın meydan okuyuşu, Toroslar’ın gür sesidir. O halde durma Adana, bekleme Adana, bizimle yürü Adana…

bahceli2“YASAK İLİŞKİ KURDULAR”

Zalimler karşımızda, işbirlikçiler önümüzde, ihanet ve melanet kapımızda. Yürürsek alayını devireceğiz. Yürürsek bunların kökünü kazıyacağız. Yürürsek hepsini birden Akdeniz’e dökeceğiz. Çünkü bunlar korkak, teslimiyetçi, ödlek, tavizkardır. Niyetleri bozuk, fıtratları sorunludur. Türkiye 4582 gündür AKP çilesi çekmektedir. Diyorlar ya onlar konuşur AKP yaparmış… Doğru biz konuştuk AKP yaptık… Biz konuştuk AKP sattı. Biz yolsuzluğu konuştuk AKP yaptı. Biz işsizliği konuştuk AKP yaptı. Biz yolsuzluğu konuştuk, AKP evetle yaptı. Neyi eleştirmişsek, neden şikayetçi olmuşsak AKP yaptı, altına imza attı. Bunlar vatan topraklarını bırakıp kaçtılar. Bunlar ayyıldızlı bayrağın indirilmesini seyrettiler. Bunlar Kobani’ye, PKK’nin geçişine izin verdiler. Barzani’yi silahlandırdılar. Bölücüleri omuzlarında gezdirdiler. Saraylarda konuk ettiler. Çaldılar, rüşvet yediler. Harama ve hakarete bulaştılar. Oslo’ya kadar yasak ilişki kurdular. Bunlarda gelecek yok. Türk düşmanları AKP ile mutludur. Bölücü misyonerler AKP’den umutludur. Yıkım aktörleri, savaş ve silah baronları AKP’den memnundur.

19 Ocak 2014’te Adana’da durdurulan mit tırları vardı. Erdoğan ve Davutoğlu’nu birden korku sardı. 1.5 yıldır tırların Türkmenler’e yardım götürdüğünü söylüyorlardı. Suçüstü yakalanınca alçaldıkça alçaldılar. Casusluktan, devlet sırrına kadar birçok çamur attılar. Allah aşkına söyleyin, bu yalana kim inanır? Erdoğan ve Serok Ahmet’e soruyorum? Yıllardır Türklüğü, Türkmenliği aşağılaya aşağılaya gelen siz değil misiniz?

“MİT TIRLARI SAPTIRILIYOR”

Suriye’de tazıya tut,tavşana kaç dediniz. Hesabınız tutmadı. Milyonlarca Suriyeli sınıra dayanınca içeri aldınız. Ardından IŞİD canileri çıktı, Suriye sınırı ateş topuna döndü. Suriyedeki ateş alanlarına peşmerge ve PKK’yı getirdiniz. Terörist dediğiniz HPG’ye destek verdiniz. Bu da yetmedi Süleyman Şah’ı alçakça kaçırdınız.

Girdiğiniz baştan sona yanlış yolda uçağımız düşürüldü. Top mermileri çok sayıda insanımızı öldürdü. Reyhanlı’da masum insanlarımız katledildi. Kendi açıklamalarına göre 2 milyon kişi sınırlarımızda içeri girdi. Bu topraklar asırlardır mazlumun sığındığı yerlerdir ama AKP zihniyeti bunu da eline yüzüne bulaştırdı. Uluslar arası hukuka göre toplayamadı, kaydını tutamadı, hepsi aramıza karıştı. Sığınmacıların her gün bir yerde vukuatına tanık oluyoruz. Davutoğlu denen adam utanmadan MİT tırlarını saptırmaya çalışıyor.

bahceli3“HAZİNE TALAN EDİLİYOR”

Kayseri’de bir haber ajansına yardım Suriye halkı ve Özgür Suriye ordusuna gidiyordu derken bir gün sonra çark edip Türkmenler’e gidiyor’ dedi. AKP’nin bir genel başkan yardımcısı ‘Özgür Suriye ordusuna gidiyor’ dedi. Türkmenler’e yardım edeceğiz dediniz de yapmayın mı dedik.

Davutoğlu’na Adana’dan soruyorum. Kaçma, korkma, açıkla. Bu silahları kimin namına nerelere gönderiyordunuz. Erdoğan ve Davutoğlu’nun sözlerinin hepsi yalan ve aldatmadır.

Mecliste böyle bir karar çıkmadığına göre başka bir ülkenin insanlarına silahları gönderme yetkisini hükümete kim vermiştir? Zavallı Davutoğlu, düştüğü stratejik çukurda debelenmektedir.

Kokuşmanın bedelini AKP mutlaka ödeyecektir. AKP, devletin araçlarını seçim propagandalarına seferber ediyor. Kutsal kitabımız ahlaksızça siyasete alet edilmektedir.

Allahla aldatan müşfikler adeta kudurmuştur. Çünkü 7 Haziran bunların sonudur. Terör, Barzani, PKK, IŞİD, HDP, Mehmetçik katilleri, komplocular, açılımcılar, kötü adamlar AKP’nin yanındadır. Din tacirleri, hainler alayı birden AKP’ye çalışmaktadır.

Hazine 17-25 damgalı rüşvetçilerin elinde talan edilmektedir. Erdoğan ve Davutoğlu güvenceli yolsuzluk çeteleri milletin kesesini boşaltmaktadır. İranlı şarlatan kara parayla sefa sürerken hukuk yerlerdedir. 3,3 milyar liraya çerez parası diyen hadsizler, gizli ilişkilere tanık olanlar susturulmakta, cezalandırılmaktadır. Türkiye, böyle gidemez gitmeyecektir. Türk milleti bu rezaletlere dahaf azla katlanamaz, katlanmayacaktır.

bahceli2“ADANA’YA VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLMEDİ”

Yılan hikayesine dönen Ceyhan Enerji İhtisas Sanayi Bölgesi açılmayı beklemektedir.  Hala buğday taban fiyatı açıklanmamıştır. Buğday fiyatı 85 kuruştan 75 kuruşa gerilemiştir

Mersin-İskenderun sahil yolu projesi rafa kaldırılmıştır. Hatalı teşvik sistemi nedeniyle Adanalı sanayici mağdur edilmiştir. Adana’yı yakıp kavuran işsizlik sorunu acil çözülmelidir, inşallah MHP bunu yapacaktır Tarıma dayalı ihtisas sanayi bölgesi kurulmasının önü açılmamıştır. AKP Adana’ya verdiği hiçbir sözü yerine getirmemiştir. Adana da AKP’yi tutmayacak, sandıkta fırlatıp atacak. Adanaspor ile Adana Demirspor’un her zaman yanında ve arkasında duracağız.

“AKP’DEN KURTULACAĞIZ”

Adanalı gardaşım, merak etmeyin, 4582 gündür süren kara bir dönem nihayet noktalanıyor. Türkiye, sırtındaki kamburu atmak için gün sayıyor. Milletimiz teslimiyetçileri elinin tersiyle atmak için bekliyor. AKP’nin iktidar yıllarında Çukurova perişan oldu. Hayvanınızı, toprağınızı, işinizi kaybettiniz. Borç batağına düştünüz. Göçler arttı, ekmeğinizi paylaşanlar çoğaldı. Suçlar arttı, mağduriyetler çoğaldı. Açlar arttı, sıkıntılar çoğaldı.

Az kaldı. 7 Haziran yaklaşıyor. Sandık önünüze geliyor. Hesabı sandıkta soracağınıza inanıyorum. 7 Haziran AKP’den kurtuluşunuz olacaktır.”
Bahçeli, konuşmasının sonunda Adanalılar’ı oylarına sahip çıkmaya çağırdı. Bahçeli’ye, Adanaspor ve Adana Demirspor kaşkolları hediye edildi. Bahçeli, konuşmasının ardından Ankara’ya hareket etti.

YORUM YAP