DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

YÜREĞİR’E DEV PROJE

Yayınlanma Tarihi :
YÜREĞİR’E DEV PROJE

kulak1Hızlı gelişimiyle Adana’nın parlayan yıldızı olan Yüreğir’de Kulak İnşaat A.Ş. güvencesiyle, 18 bloktan oluşan modern bir yaşam alanı yükseliyor. 67 bin 187 metrekarelik alan üzerinde yapımına start verilen Kulak Kent, özel sektörün yaptığı bölgenin en büyük konut projesi olma özelliğini taşıyor.

Yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda projeye imza atan Kulak İnşaat A.Ş., Adana’nın Yüreğir ilçesinde, 696 daireden oluşan Kulak Kent projesinin startını verdi. Atakent Mahallesi’nde yapımı hızla devam eden projede, yaşam standartlarını yükselten özellikler ve kişi sayısının değişkenlik gösterdiği farklı aile yapılarına hitap edebilen daire seçenekleri yer alıyor. 67 bin 187 metrekarelik oldukça geniş bir alan üzerinde inşa edilen Kulak Kent’te, 84 metrekare ile 237 metrekare aralığında, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 farklı daire seçeneği yer alıyor. Çocuk parkları, spor alanları, fitness salonu, kapalı otoparkı, yürüyüş parkuru ve bahçesinde spor aletleri yer alacak şekilde tasarlanan Kulak Kent, sahip olduğu site donanımları ve daire özellikleriyle kullanıcılarına konforlu ve güvenli bir yaşam vaat ediyor. Proje, şehir merkezi, otogar, Devlet Hastanesi, Merkez Parkı ve sanayi bölgeleri gibi önemli noktalara yakın konumu sayesinde ulaşımda da büyük avantajlar sunuyor. Banka kredisine uygun olan Kulak Kent’te, daireler erken satış avantajlarıyla satışa sunuluyor.

“Yüreğir’e ivme kazandıracak”

Yüreğir ilçesinin özellikle son yıllarda hızlı bir gelişim kaydettiğini belirten Kulak İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan V. Tarkan Kulak, ilçenin modern kentleşmeye uygun bakir bir yapısı olduğunu, Kulak Kent projesinin de Yüreğir’deki modern kentleşmenin öncü projelerinden birisi olacağını ifade etti.
Gelecek yıllarda Yüreğir’in değişmeye ve gelişmeye devam edeceğini söyleyen Tarkan Kulak, “Yüreğir’in günden güne gelişeceğine ve önümüzdeki yıllarda Adana’nın parlayan yıldızı olacağına inanıyoruz. Bu bölgenin, Kulak Kent gibi, gerek sosyal yönleriyle gerekse site özellikleriyle, nitelikli, modern yaşam alanlarına layık olduğunu ve ihtiyaç duyduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle Kulak Kent’i Yüreğir’de konumlandırdık. Kulak Kent’in Yüreğir’e yeni bir ivme kazandıracağına inanıyoruz. Projemizin Yüreğir’e, Yüreğirliye ve tüm Adana’mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” diye konuştu.
Atakent Mahallesi’nde, MEB Kitap Deposu yanında yapımı hızla devam eden projenin, 2016 yılının sonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

YORUM YAP

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış