DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

YÜCEL BAYRAM’DAN MEKTUP VAR

Yayınlanma Tarihi :
YÜCEL BAYRAM’DAN MEKTUP VAR

YUCELBAYRAMMilliyetçi Hareket Partisi Yüreğir İlçe Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, Yüreğirli hemşerilerine kendi eliyle yazdığı mektubu çat kapı dağıttı. Karşılarında Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram’ı gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi.

MHP Yüreğir Belediye Başkan adayı Yücel Bayram, Yüreğirli seçmenlerine Kendisini ifade eden bir mektup yazdı. Bayram, “teknolojinin bu kadar ilerlemiş bir döneminde insanlarımıza eski anılarını yaşatmak ve kendim hakkında bilgi vermek için vatandaşlarıma mektup yazarak, Anıların, hatıraların, örf ve adetlerimizin Teknolojiye yenik düştüğü bu günlerde, insanlarımıza geçmişteki o duyguları tekrar yaşatmak istedim” dedi.

Çat kapı mektup dağıtan Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir İlçe Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram’ı karşılarında gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi. Yüreğir’de ilk defa bir başkan adayının samimi duygularla ev ev, kapı kapı gezerek hem mektup dağıtması hem de mahalle sakinleri ile sohbet etmesi Yüreğirlileri hem memnun etti hem de güven verdi.

Çaldığı her kapıda güleryüz ve sıcak ilgiyle karşılanan Yücel Bayram, vatandaşın sorunlarını dinledi. Bayram’a ev sahipli yapan vatandaşlar kimisi kahve, kimisi çay ikram etti. Mektubun içeriğinde duygu ve düşüncelerinden, bahseden MHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, Yüreğirli hemşerilerinin fikrini aldı, nasıl bir belediye başkanı olacağının da altını çizdi

 

YORUM YAP