tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin

‘YARINLARA GEÇ KALMADAN’

‘YARINLARA GEÇ KALMADAN’
4.584 views
26 Ekim 2018 - 0:06

tiyatroAdana Devlet Tiyatrosu’nda “YARINLARA GEÇ KALMADAN” prömiyer yaptı.

Adana Devlet Tiyatrosu (ADT), sezonunun ikinci oyunu olan “YARINLARA GEÇ KALMADAN”  ı izleyicisiyle buluşturdu.

“Yarınlara Geç Kalmadan” adlı oyun ilk gösterimini, 23 Ekim 2018 Salı günü H.Ö.Sabancı Kültür Merkezi Sahnesi’nde, oyunun yazarı Feyzullah Arslan, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Yusuf Yalçın, Vali Yardımcısı Murat Süzen, Narkotik Güçler Mücadele Şube Müdürü Ali Abdullah Baytok, İl protokolü ve seyircilerin katıldığı gala ile gerçekleştirdi.

Aile içi şiddeti , Madde bağımlılığını, bir çocuğun hayatının nasıl bir anda değiştiğini ve bu değişimde kimlerin, nerede hata yaptığını gözler önüne seren oyunu Adana Devlet Tiyatrosu sanatçılarından Gökhan Doğan’ın yönetti.Oyunun yönetmen yardımcılığını Burçin Börü, asistanlığını Hakan Akyüz, kostüm ve dekor tasarımını Özge Akarsu, ışık tasarımını Özer Kuşkaya ve müzik düzenini Engin Bayrak yaptı.   

23 – 27 Ekim tarihleri arasında H.Ö.Sabancı Kültür Merkezi Sahnesi’nde seyircisiyle buluşacak oyunda; Didem Alesoy, Dilber Çilem Güngör, Dilek Dokumacı, Eda Altunkara, Gülistan Kılıç, Gülsüm Uçkan, Hakan Akyüz, M. Burak Erol, Nazlı Köymen, Osman Çiçek, Ozan Sargın, Ömer Bertan, Özgür Küçüköner, Recep Kekil, Tuğba Sükmen, Ercan Uslu, Gürcan Alğan ve Vahit Yöney rol alıyor.

taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser