Gündem Adana

ULAŞ ÇETİNKAYA’DAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

ULAŞ ÇETİNKAYA’DAN ÖNEMLİ ÇAĞRI
18 Nisan 2014 - 10:28

ulascetinkayaCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediyesi Meclis Üyesi ve Büyükşehir Belediyesi Grup Sözcüsü, Yüksek Şehir Plancısı Ulaş Çetinkaya, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) ailesinin bir ferdi olmaktan onur duyduğunu söyledi.
TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Sekreteri Nazım Biçer’in görevi Hasan Emre Kavi’ye devrettiği genel kurula katılarak bir konuşma yapan Ulaş Çetinkaya, TMMOB çatısı altında ve Şehir Plancıları Odası Adana Şube Başkanı olarak görev yaptığı süre içerisinde kentlerin, çevrenin, doğanın ve insanın korunmasına yönelik önemli bir bakış açısı geliştirdiğini kaydetti.
TMMOB’de görev yaparken birinci sıradan belediye meclis üyeliğine seçilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Ulaş Çetinkaya, Seyhan Belediyesi’nin stratejik plan hazırlığına başlayacağını, hazırlık sırasında TMMOB’ye bağlı odalardan görüş isteyeceklerini belirtti. Oda yönetimlerine kendisine verdikleri destek için teşekkür eden Ulaş Çetinkaya, “Stratejik planlar için şimdiden odalarımıza çağrıda bulunmak istiyorum. Bu konuda yapacağınız çalışma ve önerilere ihtiyacımız olacak” dedi.
TMMOB İKK Sekreteri Nazım Biçer’in başarılı bir görev yaptığını ve İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanlığı’nı devam ettireceğini hatırlatan Çetinkaya, TMMOB İKK Sekreterliği’ne seçilen Hasan Emre Kavi’ye de başarılar diledi.